دو تیم صبای قم و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۸:۳۰ روز یکشنبه از سری رقابت های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور در استادیوم یادگار امام شهر قم به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش تبریزمن، حامد لک در اواخر دوران حضور خود در تیم تراکتورسازی با انتقادات زیادی از سوی سرمربی تیم و هواداران رو به رو شد. امتیازات زیادی که اشتباهات او از سرخپوشان فوتبال آذربایجان گرفت، باعث شد تا در فصل جدید از ترکیب تیم کنار گذاشته شده و در نهایت راهی صبا شود.

حال این بازیکن روز یکشنبه در برابر تیم سابق خود قرار خواهد گرفت و مطمئنا برای اثبات توانایی هایش تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا باعث صعود صبا به مرحله بعدی رقابت ها شود.

1

لک در این فصل دو بازی بدون گل خورده را پشت سر گذاشته و در دو بازی اخیر صبا نیز با وجود اینکه دروازه‌اش باز شده اما نمایش قابل قبولی از خود ارائه کرده و امیدوار است با ادامه روند خوب خود باعث برتری شهریار در برابر تونی شود.

در خط حمله صبایی ها نیز محمد قاضی بعد از ۵ بازی و تنها یک پاس گل، توانست با گل ثانیه های پایانی خود مقابل استقلال خوزستان در هفته ششم، تیمش را از شکست نجات داده و اعتماد کادرفنی را بدست آورد. با گلی که قاضی به ثمر رسانده دایی بیشتر روی او حساب باز می‌کند و امیدوار است تا مهاجم با تجربه اش در بازی مقابل تراکتورسازی نیز گلی حیاتی به ثمر رسانده و باعث صعود تیمش به یک چهارم شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :