سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: مصمم به تداوم روند رو به رشد و پیروزی های این تیم در رقابت های لیگ دسته یک هستیم.

به گزارش تبریزمن، رسول خطیبی روز سه شنبه با اشاره به پیروزی روز گذشته ماشین سازی مقابل نفت آبادان، افزود: طی سه هفته اخیر صاحب ۹ امتیاز شده ایم که در صورت تداوم روند کنونی امتیازگیری می توانیم به رده های بالای جدول رده بندی فکر کرده و خود را به جمع مدعیان صعود به لیگ برتر قرار دهیم.

وی با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش در مقابل نفت آبادان، اظهار کرد: بازیکنان تیم ما در این بازی مهم و حساس نسبت به دیدارهای قبلی نمایش بهتری ارائه دادند و حداقل ۵۰ درصد نسبت به بازی های گذشته پیشرفت زیادی داشتند.

خطیبی ادامه داد: نباید با بردهای اخیر مغرور شویم چرا که نفوذ چنین روحیه ای به بدنه تیم می تواند منجر به بروز اتفاقات نادرست شود که باید مانع از ایجاد چنین فضائی شویم.

وی با اشاره به اینکه در مقابل نفت آبادان تنها یک موقعیت به حریف دادیم، اظهار کرد: بازیکنان ماشین سازی با ارایه فوتبالی هدفمند و زیبا موفق شدند سه امتیاز را کسب کنند.

خطیبی از هواداران فوتبال آذربایجان و ماشین سازی خواست تا با حضور پرتعداد در ورزشگاه ها از این تیم قدیمی حمایت کنند تا بار دیگر نام و آوازه آن در سطح اول فوتبال ایران طنین انداز شود.

ماشین سازی تبریز روز گذشته در هفته ۲۴ لیگ دسته اول با نتیجه دو بر صفر نفت آبادان را شکست داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :