رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی گفت: خلاقیت و نوآوری ابزار هنرمند برای اصلاح سبک زندگی و ایجاد نشاط اجتماعی است.به گزارش تبریزمن، حسن میلانی پیش از ظهر یکشنبه در جلسه شورای فرهنگی حوزه هنری آذربایجان شرقی با بیان این مطلب افزود: خلاقیت به کار گیری توانایی های ذهنی برای ایجاد فکر و مفهوم جدید است و بر همین اساس پرسنل و هنرمندان حوزه هنری باید در کارهای مرتبط خلاقیت نشان دهند.

وی ادامه داد: برای برون رفت از کارهای روزمره تنها خلاقیت کفایت نمی کند چرا که در ادامه خلاقیت باید نوآوری داشته باشیم و نو آوری به معنی قدرت اجرا و انجام کاربردی و عملیاتی افکار نو، خلاقیت را تکمیل می کند و وجود یکی مستلزم وجود دیگری است.

رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی خطاب به اعضای شورای فرهنگی حوزه هنری استان گفت: با توجه به نزدیک شدن به ماه های پایانی سال بایستی با خلاقیت تمام برای سال بعد برنامه ریزی کنیم و این برنامه ها را با نوآوری توام و همراه کنیم.

وی در ادامه اظهار داشت: انتظار داریم هنرمندان حوزه هنری بر اساس موازین و ارزش های اسلامی و انقلاب اسلامی به تولید اثر بپردازند و در راستای ایجاد نشاط اجتماعی و تبیین سبک زندگی ایرانی اسلامی گام بردارند.

میلانی در پایان خاطر نشان کرد: نشاط اجتماعی از ضروری‌ترین امور زیربنایی جامعه است که با طراحی مدل بومی آن، بسیاری از موانع و چالش‌ها خود به خود کنار خواهد رفت و مهمترین دیدگاه در خصوص چگونگی اصلاح سبک زندگی در ایران نیز بر اساس الگوهای ایرانی – اسلامی متمرکز شده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :