به گزارش تبریزمن، مجید صادقی، پزشک تیم تراکتورسازی تبریز در خصوص آخرین وضعیت مصدومان این تیم و زمان بازگشت آن ها به بازی ها در گفتگو با تبریزمن گفت: شجاع خلیل زاده که دچار مصدومیت بسیار شدیدی شده بود، در حال حاضر یکی دو روز است به تمرینات گروهی بازگشته و همراه سایر بازیکنان می باشد. با این حال همچنان فیزیوتراپی و تمرینات عضله سازی را پی گیری می کنیم تا برای بازی آینده تیم او را به آمادگی کامل برسانیم.

وی در خصوص اینکه خلیل زاده در بازی جام حذفی حضور خواهد داشت یا خیر، اظهار کرد: هنوز نمی توانیم برای بازی جام حذفی به طور قطع وضعیت را اعلام کنیم. تلاش های زیادی داشته ایم و خود شجاع نیز با انگیزه زیادی در تمرینات فیزیوتراپی حضور داشته و برای رسیدن به آمادگی تلاش می کند. با این حال حضور او در بازی برابر سپاهان تقریبا قطعی است.

صادقی در خصوص وضعیت سامان نریمان جهان نیز افزود: آسیب وی نیز بسیار شدید بود و ما در حال حاضر دومین روز تمرینات اختصاصی را پشت سر گذاشته ایم. در حال حاضر هیچ تضمینی برای حضور او در بازی برابر سپاهان وجود ندارد.

وی ادامه داد: گچ پای سروش رفیعی نیز امروز باز شده است اما هنوز در وضعیت خوبی قرار ندارد. تمرینات اختصاصی، فیزیوتراپی و آب درمانی برای او آغاز شده اما احساس دردی که وجود دارد، باعث شده تا هنوز حضور او در بازی با سپاهان قطعی نشود.

پزشک تیم تراکتورسازی در خاتمه گفت: سعید آقایی دیگر بازیکن مصدوم تیم بود که مشکلش برطرف شده و مانعی برای بازی نخواهد داشت. تمام تلاش ما برای این است که بازیکنان برای کمترین زمان ممکن دور از میادین بوده و حداکثر کمک ممکن را به تیم داشته باشند.

IMG_7215


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :