به گزارش تبریزمن، طی تماسی که با مسئولین تیم تراکتورسازی داشتیم، با خبر شدیم شجاع خلیل زاده بازیکن این تیم که به دلیل مصدومیت نتوانست در بازی روز جمعه حضور داشته باشد، از امروز در تمرینات گروهی حضور خواهد داشت.

همچنین سامان نریمان جهان دیگر بازیکن این تیم که در اردوی تهران از ناحیه همسترینگ پا دچار مصدومیت شده بود، بعد از سپری کردن دوره درمان از امروز در تمرینات گروهی حضور خواهند داشت.

دکتر مجید صادقی پزشک تیم تراکتورسازی با تأیید این خبر در گفتگویی با خبرنگار تبریزمن در این خصوص گفت: شجاع خلیل زاده هنوز دوره درمان خود را که شامل فیزیوتراپی، آب درمانی، کار با وزنه و تمرینات اختصاصی در تایم جداگانه ای انجام می دهد. این بازیکن از امروز تمرینات گروهی خود را آغاز خواهد کرد و اگر در تمرینات مشکلی برای وی پیش نیاید با نظر کادر فنی می تواند در بازی روز جمعه تیم را همراهی کند.

وی در خصوص وضعیت سامان نریمان جهان اظهار داشت: سامان نیز همانند شجاع خلیل زاده، دوره درمان خود را در این مدت سپری کرده است، وی نیز از امروز به صورت صد در صد در تمرینات گروهی شرکت خواهد کرد و امیدواریم این بازیکن نیز مشکلی برای ادامه تمرینات نداشته و بتواند با نظر کادر فنی در بازی روز جمعه به تیم کمک کند.

پزشک تراکتورسازی در خصوص  مصدومان این تیم برای بازی روز جمعه ادامه داد: خوشبختانه فعلا مصدومی برای بازی روز جمعه نداریم. تمام بازیکنان از سلامت و آمادگی کافی برخوردار هستند و از امروز نیز با سپری کردن یک روز استراحت تمرینات را آغاز خواهند کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :