خندوانه‌ را به جرات می‌توان یکی از بهترین برنامه‌های در حال پخش دانست که در حال حاضر فصل سوم آن در حال پخش بوده و به تازگی نیز اپلیکیشن رسمی آن منتشر شده است.

تبریزمن، سرویس دانش و فناوری: اپلیکیشن”خندوانه” از ۴ بخش مختلف و جالب تشکیل شده است که همانند اینستاگرام، این ۴بخش در نوار پایین اپلیکیشن قرار گرفته‌اند.

بخش پیام‌های کاربران، اخبار رسمی برنامه،استندآپ کمدی کاربران،اطلاعات کاربری،ویدیوهای برنامه بخش ها متنوع این اپلیکیشن مربوط به برنامه پرطرفدار خندوانه است.

پیام های کاربران :

در هنگام ورود به برنامه به صورت پیش فرض در این قسمت قرار دارید و به عبارت دیگر می توان این قسمت را صفحه ی اصلی برنامه بشمار آورد ، ایکون این قسمت به شکل یک آدمک می باشد که در آن می توانید آخرین پیام های کاربران برنامه را مشاهد کنید که می تواند به صورت عکس ، متن و یا ترکیبی از هر دو باشد. در پایین پیام ها تعداد بازدید و زمان ارسال آن ها مشخص شده است و در کنار هر کدام از پیام ها یک علامت لایک و یک علامت اشتراک گذاری وجود دارد. امکان گذاشتن پیام جدید برای شما نیز فراهم شده است که می توانید با کلیک بر روی علامت به اضافه سبز رنگ پیام جدیدی بگذارید.

اخبار:

در این قسمت که آیکون آن شبیه به علامت وای فای می باشد می توانید آخرین اخبار مرتبط با برنامه را مشاهده کنید ، به طور کلی در این قسمت می توانید خبرهایی پیرامون حواشی برنامه و یا میهمانان آن را مطالعه کنید. در پایین هر خبر تعداد بازدید و همچنین تاریخ انتشار آن نمایش داده شده است که به شما کمک می کند اخبار به روزتر مرتبط با برنامه را راحت تر پیدا کنید.

استندآپ:

استندآپ کمدی از محبوب ترین و پربیننده ترین بخش های سری قبل برنامه خندوانه به شمار می رفت که این امر سبب شده است دست اندرکاران ساخت این اپلیکیشن ، قسمتی تحت عنوان استندآپ را نیز به آن اضافه کنند ، قسمت اسندآپ خود شامل سه بخش جدیدترین ، پربازدیدترین و محبوب ترین می باشد ، در هر کدام از این بخش ها می توانید استندآپ کمدی هایی که توسط کاربران برنامه بارگذاری شده است را مشاهده کنید ، ملاک برتری ویدئوهای ارسالی در هر بخش به تعداد بازدیدها و لایک های دریافتی وابسته است.همانند بخش پیام ها ، شما نیز می توانید با کلیک بر روی علامت به اضافه سبز رنگ ویدئوی استندآپ کمدی خود را در این قسمت آپلود نمایید.

شبکه خندوانه:

بخش پایانی اپلیکیشن ، شبکه خندوانه نام دارد که در آن می توانید ویدئوهای مرتبط با برنامه و همچنین آرشیو برنامه ها را مشاهده کنید ، در قسمت بالای این برنامه یک ویدئوی تصادفی از سری قبل مشاهده می کنید ، در حال حاضر که این اپلیکیشن به تازگی منتشر شده است آرشیو آن هنوز کامل نشده است و انتظار می رود دست اندرکاران برنامه در روزهای آینده و نسخه های بعدی این قسمت را کامل تر کنند.

با توجه به اینکه این اپلیکیشن به تازگی منتشر شده است ممکن است با خطاهایی مبنی بر عدم ارتباط با مرکز مواجه شوید و یا مشاهده کنید که برخی از قسمت های آن کامل نیستند ، انتظار می رود همزمان با پیشرفت در برنامه محبوب خندوانه این اپلیکیشن نیز با پیشرفت های چشمگیری همراه باشد.

این اپ برای اندرویید ایجاد شده است.

دانلود با لینک مستقیم

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :