به گزارش تبریزمن، جمعی از هواداران تیم تراکتورسازی در فضای مجازی با انتشاری مطلبی در گروه های مختلف به صورت انبوه، خواهان استعفا یا برکناری مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی شده اند.

هواداران که به عنوان یار دوازدهم در تمام بازی از تیم محبوب خود حمایت کرده اند، در این متن دلیل بیانیه خود را ” عملکرد ضعیف در فصل نقل و انتقالات، عدم نتیجه گیری تیم در لیگ برتر و نگرفتن حق تیم در بازی آخر فصل گذشته ” نوشته اند.

در این میان، سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی،  که به عنوان میهمان تلفنی در این برنامه روی خط آمده بود در مورد رفتن تونی و شایعات عدم بازگشتش به تبریز گفت: پیرو صحبت هایی که با تونی در مورد مشکلات باشگاه صورت گرفته است، وی برای مرخصی رفته و برمی گردد و من نه تنها ۹۹ درصد بلکه ۱۰۰ در صد از تونی حمایت می کنیم.

عباسی افزود: ما اول فصل هم نقشمان فقط عقد قرارداد با بازیکنانی بود که مد نظر کادر فنی بودند، البته برخی بازیکنان از سال قبل حضور داشتند. ما نظر موافق تونی را برای جذب بازیکنان گرفته بودیم

همچنین، باخت تراکتور در خانه مقابل پرسپولیس شرایط سختی را برای مسوولان این باشگاه در تبریز رقم زده است. مساله‌ای که بازار شایعات را داغ کرده و در کنار اخراج یا ابقای تونی اولیویرا حرف از خلع سعید عباسی از مدیرعاملی تراکتور هم شنیده می‌شود. در این بین محمداسماعیل سعیدی‌،نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی معتقد است هیات مدیره تراکتور باید بپذیرد که سعید عباسی توانایی مدیریت باشگاه را نداشته و این مشکل او را به عدم ارتباط‌گیری صحیح مدیرعامل تیم محبوب تبریز با مسوولان استانی می‌داند.

qw


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :