به گزارش تبریزمن، تونی اولیویرا بعد از پایان بازی تراکتورسازی و ذوب آهن در جمع خبرنگاران در نشست خبری اظهار داشت: امروز خیلی خوب بودیم ولی در دقایق پایانی روند بازی تغییر کرد و تیم حریف سه گل زد، من برای خودم غمگین نیستم بلکه برای بازیکنانم ناراحت هستم که امروز خوب بودند ولی نتوانستیم نتیجه را حفظ کنیم.

وی با بیان اینکه امروز موقعیت های زیادی داشتیم که می توانستیم بیشتر از چهار گل به ثمر برسانیم، افزود: ما عملا امروز مساوی هم نکردیم و بلکه باختیم چراکه بازی چهار بر یک به نفع ما با تساوی به پایان رسید ولی مسئول این نتیجه من هستم چرا که سرمربی تیم من هستم.

سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که این بازی به مسابقه با نفت که سبب از دست رفتن قهرمانی شد شباهت دارد اظهار داشت: : می دانم چه می گویید اما لازم نیست این قدر عصبانی صحبت کنید. آنچه که من قرار است بگویم این است که از ابتدای فصل دارید مرا تحریک می کنید.

وی ادامه داد: وقتی انتقادات به جا باشد انتقادات تاثیر دارد. تیم ما دارد خوب می شد. اما سوالی دارم. بازیکنانی مثل بختیار و سروش ۲ ماه پیش این گونه بازی می کردند؟ وقتی ۴-۱ پیش بودیم شما چه آنالیزی از ما داشتید؟ تیم به مرور بهتر می شود و بازی ما با یک ماه قبل تفاوت دارد. بچه ها دارند تلاش خود را انجام می دهند.

اولیویرا در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی بر علت باخت‌های مکرر در نیمه دوم گفت: شما از اول فصل خواسته‌اید من را تحریک کنید اما انتقادات باید بجا باشد. تیم ما داشت روند خوبی را طی می‌کرد و این تیم وضعیت ۲ ماه قبل را ندارد. در فوتبال نمی‌شود در یک لحظه همه چیز را عوض کرد.

تونی با تاکید بر اینکه تراکتورسازی در ۸۰ دقیقه خیلی هجومی کار کرد، افزود: ما ضد حملات خیلی خوبی زدیم ولی به هرحال بازی تمام شد و باید از امروز به فکر بازی اینده خود باشیم.

وی تأکید کرد: خیلی ناراحت هستم چون فکر نمی‌کردم چنین اتفاقی بیفتد ولی برای بازی بعد تلاش می‌کنیم چرا که تیم تاکنون روند خوبی داشته و امروز بازیکنان حرکت‌های خوبی انجام دادند، هر چند روز سختی بود.

اولیویرا با انتقاد از تعطیلی‌های مکرر لیگ برتر، اظهار داشت: در کدام لیگ هر ۲ هفته مسابقات متوقف می‌شود، این مسائل روی تیمها اثر منفی می‌گذارد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با اشاره به اینکه بازیکنان تراکتورسازی روز به روز بهتر می شوند، گفت: روند بازی هایمان بهتر می شود و تیم هماهنگ تر می شود، خیلی از بازیکنان ما در این فصل به جمع ما پیوسته اند و برای هماهنگی بین این بازیکنان زمان نیاز است.

وی در خصوص عملکرد خوب ذوب آهن نیز گفت: ذوب آهن یکی از بهترین تیم های لیگ است که امروز خیلی خوب در دقایق پایانی کار کرد، آنها پیش از این چهار برد خارج از خانه داشتند و بهترین خط دفاع لیگ را تا به امروز در اختیار داشتند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :