فرمانده انتظامی آذربایجان‌شرقی گفت: با هماهنگی قضائی، با مخلان نظم و امنیت در چهارشنبه آخر سال قاطعانه برخورد و خودروهای مزاحم نیز تا پایان تعطیلات نوروز توقیف می‌شود.

به گزارش تبریزمن، محسن حسن‌خانی در اشاره به  راه‌اندازی قرارگاه نوروزی امام علی (ع) در انتظامی استان اظهار داشت: امیدواریم که در ایام باقی مانده از سال با همت همکاران و همراهی مردم بتوانیم برای تامین امنیت مطلوب قدم برداریم.

وی با اشاره به چهارشنبه آخر سال به شهروندان هشدار داد که در این ایام فرزندان خود را مراقبت و کنترل کنند تا حادثه ناگواری برای فرزندانشان رخ ندهد و با انجام تفریحات سالم و با نشاط بیشتر به استقبال سال نو بروند.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: با فروشندگان و تولیدکنندگان مواد محترقه قاطعانه برخورد خواهد شد و صنوفی که در امر تهیه و توزیع مواد محترقه فعال هستند، در صورت کشف مواد محترقه غیرمجاز پلمب شده و با رانندگان خودروهایی که در ایام چهارشنبه آخر سال و تعطیلات نوروزی با انجام حرکات غیراصولی برای مردم ایجاد مزاحمت کنند و قوانین راهنمایی و رانندگی را مراعات نکنند، برخورد شده و خودروهای این قبیل رانندگان تا پایان تعطیلات توقیف می شوند و با کسانی که از قوانین و مقررات تخطی می کنند با هماهنگی مقامات قضایی با آنها برخورد می‌شود.

سردار حسن‌خانی تأکید کرد: انتظار ما این است که مردم هم با پلیس راه و راهور همکاری‌های لازم را داشته باشند و با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی سفری ایمن توام با آرامش داشته باشند و از تعطیلات عید نوروز لذت ببرند و در هنگام مواجهه با موارد مشکوک و تخطی از قوانین، پلیس را از طریق ۱۱۰ در جریان قرار دهند و برای تامین امنیت مطلوب با نیروی انتظامی همکاری کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :