دومین نمایشگاه و رژه خودروهای کلاسیک خاص با مشارکت ۷۰  دستگاه از این خودروها روز جمعه در سطح خیابان ها و معابر شهری کلان شهر تبریز برگزار خواهد شد.

به گزارش تبریزمن، در جلسه ای که به همین مناسبت در محل مجموعه لاله پارک تبریز برگزار شد توضیحاتی در مورد نحوه برگزاری این رویداد بزرگ به خبرنگاران ارایه گردید و مقرر شد تا مراسم افتتاحیه رژه از مقابل این مجموعه تفریحی و تجاری و با حضور شهروندان و علاقه مندان آغاز شود.

در فضایی که در اختیار متخصصان این حوزه قرار خواهد گرفت نمایشگاهی از قدیمی ترین اتومبیل های موجود ترتیب داده می شود که صاحبان آنها طبق استانداردهای مربوطه اقدام به نگهداری ارابه های سالهای دور نموده اند.

4W (3)

رضا خلیلی رییس سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز در این جلسه با اشاره به اینکه وجود خودروهای کلاسیک یک پتانسیل غیرقابل انکار برای شهر تبریز محسوب می گردد گفت:باید از این فرصت استفاده نموده و شهر اولین ها را برای گردشگران داخلی و خارجی معرفی نماییم.

وی افزود:این رویداد مهم ترین موقعیتی است که مسافران و گردشگران از قابلیت توریستی تبریز استفاده نمایند و شخص شهردار تبریز بانی این حرکت ارزنده بود که باید به آن توجه کرد.

خلیلی اضافه کرد:واقعیت این است که تبریز این پتانسیل را دارد که مشابه این برنامه ها و جشنواره ها در آن برگزار شود لذا باید دست در دست هم داد و در برگزاری این نوع رویدادهای بانشاط و متعدد مشارکت نمود که در این خصوص برای نیمه دوم سال جاری نیز ویژه برنامه های مختلفی را در نظر گرفته ایم.

4W (5)

به گفته رییس سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز امکان برگزاری رژه خودروهای کلاسیک در سطح ملی و بین المللی نیز وجود دارد که در دست مطالعه و بررسی دستگاه های ذیربط قرار دارد.

شایان ذکر است که رژه خودروهای کلاسیک خاص ساعت ۱۰ صبح روز جمعه از مقابل مجموعه تجاری و تفریحی لاله پارک آغاز شده و پس از عبور از مسیرهای اتوبان پاسداران، طرح تبادل امام علی، اتوبان شهید کسایی، جاده ایل گؤلی، خیابان امام، خیابان خاقانی، خیابان ارتش شمالی، میدان ساعت، چهارراه شریعتی و آخر شریعتی نهایتا در مقابل ساختمان شهرداری کلان شهر تبریز به کار خود پایان خواهد داد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :