به گزارش تبریزمن، رمضان نوری زاده پزشک تیم تراکتورسازی، در گفتگو با تبریزمن، در خصوص مصدومان این تیم گفت: خوشبختانه بعد از چند مدت، تیم تراکتورسازی مصدوم ندارد و تمام بازیکنان با آمادگی کامل در اختیار کادر فنی بوده و در تمرینات گروهی و فنی شرکت می کنند.

وی ادامه داد: تیم پزشکی در این مدت تلاش کرده است مصدومان تیم را در سریع ترین زمان ممکن به بازی ها برساند و در این مدت سعی کرده ایم که مصدومیت بازیکنان بهبود کامل یافته تا در ادامه مسابقات دیگر شاهد تشدید مصدومیت آنها نشویم.

پزشک تراکتورسازی در خصوص کارگاه آموزشی که در تهران بود اظهار داشت: ما پرونده های بازیکنان مصدوم را به تهران برده و گزارش می کنیم. یکی از شرکت ها برای اولین بار سیستمی طراحی کرده است که این پرونده ها را می توان به صورت الکترونیکی و آنلاین وارد کرد و به همین منظور نیز به تهران رفته و در کارگاه آموزشی این سیستم حضور داشتم.

نوری زاده در خصوص وضعیت فردین عابدینی توضیح داد: عابدینی با توجه به مصدومیتی که داشت، نیازمند استراحت ۶ ماهه بود. خوشبختانه وی این زمان را پشت سرگذاشته و در این مدت نیز تمرینات بسیار خوب و منظمی داشته است. مدتی است که تمرینات هوازی و کار با توپ را آغاز کرده و با نظر کادر فنی در برخی از تمرینات شرکت می کند. عابدینی می تواند بعد از بازگشت تیم از بازی فولاد، در تمرینات گروهی به صورت کامل شرکت کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :