دروازه بان تیم تراکتورسازی گفت: بسیار خوشحالم که عملکردم در تراکتور خوب بود و به تیم ملی دعوت شدم و به‌نوعی افتخار می‌کنم که از تراکتور به تیم ملی رسیدم.

به گزارش تبریزمن، محمدرضا اخباری دروازه بان تیم تراکتورسازی در گفت‌وگو با تبریزمن در مورد کسب تساوی مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت:بازی زیاد خوبی نبود و نتوانستیم نمایش خوبی داشته باشیم و به هدف خود که کسب سه امتیاز بازی بود برسیم که امیدوارم در بازی‌های بعد بتوانیم این نتایج را جبران کنیم.

وی در مورد تعطیلات پیش روی لیگ گفت: ما چند روز استراحت خواهیم داشت و بعد تمرینات را دوباره آغاز خواهیم کرد و این فرصت بسیار خوبی است تا تیم ما نقاط ضعف خود را برطرف کند.

وی تصریح کرد: تعطیلاتی که در پیش داریم آخرین زمان برای ما است تا به هماهنگی برسیم و این تنها فرصتی است که برای ما باقیمانده و امیدوارم با استفاده از این فرصت خوب با تمریناتی که خواهیم داشت تیم به شرایط بهتری برسد.

اخباری

وی در مورد حضور در تیم ملی ایران گفت: بسیار خوشحالم که عملکردم در تراکتور خوب بود و به تیم ملی دعوت شدم و به‌نوعی افتخار می‌کنم که از تراکتور به تیم ملی رسیدم و فردا هم به جمع ملی پوشان اضافه خواهم شد.

اخباری گفت: امیدوارم بعد از پشت سر گذاشتن تعطیلات تیم شرایط خوبی را پیدا کند و مقابل حریفان خود نمایش بهتر با کسب نتیجه را داشته باشیم.

 

 


فروش اینترنتی بلیط برای روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور :

کنسرت موسیقی رضا صادقی در تبریز برگزار می شود

t546456456


 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :