بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز گفت: بسیار خوشحالم که اولین گل تراکتورسازی را من به ثمر رساندم و موفق شدم در پیروزی تیمم نقش داشته باشم و همه تلاش خودم را خواهم کرد تا در بازی‌های بعد نیز موفق ظاهر شوم.

به گزارش تبریزمن، شجاع خلیل زاده بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز بعد از شکست تیم گسترش فولاد تبریز در گفت و گو با خبرنگار تبریز من در مورد بازی اظهار داشت:تیم ما بازی بسیار خوبی را مقابل گسترش فولاد ارائه داد و موفق شدیم با برنامه‌ریزی که داشتیم از موقعیت‌های خودمان به‌خوبی استفاده کنیم و هر سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

وی افزود: ما امسال با تغییرات بسیار زیادی همراه بودیم و بیشتر بازیکنان ماسال اول خود را در تراکتور تجربه می‌کنند و این موضوع باعث شده است تا تیم ما هنوز به آمادگی کامل نرسد و باگذشت زمان تراکتورسازی بهتر خواهد شد .

بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز گفت:تیم ما باگذشت زمان بهتر خواهد شد و امیدوارم در بازی‌های بعد نیز مثل بازی گسترش برای تیم تراکتورسازی مفید باشم و نتایج خوبی را در ادامه لیگ کسب کنیم.

وی خاطرنشان کرد: من بسیار خوشحالم که اولین گل تراکتورسازی را من به ثمر رساندم و موفق شدم در پیروزی تیمم نقش داشته باشم و همه تلاش خودم را خواهم کرد تا در بازی‌های بعد نیز موفق ظاهر شوم همچنین امیدوارم با دعوت به تیم ملی نشان دهم که یکی از بهترین ها هستم.

خلیل زاده گفت: از همه هواداران به خاطر حمایت‌های که از تیم ما دارند سپاس گذاری می‌کنم و باید این را بدانیم که حمایت هواداران باعث ایجاد روحیه مثبت در تیم ما می‌شود.

وی تأکید کرد: بازی بعد ما مقابل تیم راه‌آهن است که پیش‌بینی بازی بسیار سختی را می‌کنیم چون راه‌آهن در بازی‌های قبلی خود نتیجه نگرفته است و برای گرفتن امتیاز مقابل ما بازی خواهد کرد ولی ما نیز سعی خواهیم کرد با نمایش یک بازی خوب هر سه امتیاز بازی را به دست آوریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :