در بازی شانزدهم تراکتورسازان مدافع چپ این تیم توانست برای تراکتورسازی و امیر قلعه‌نویی گلزنی کند. این همان بازیکنی است که از سال‌های پیش قلعه‌نویی به دنبال وی بود.

به گزارش تبریزمن، برای اولین‌بار در لیگ سیزدهم و قبل از رویارویی تیم‌های استقلال تهران و گسترش فولاد تبریز صحبت‌هایی مبنی بر تمایل امیر قلعه‌نویی در به خدمت گرفتن سعید آقایی بازیکن جوان آن سال‌های گسترش فولاد مطرح شد.

تمایلی که پیش از بازی این دو تیم مطرح شده بود و مورد اعتراض رسول خطیبی مربی وقت گسترشی‌ها شده بود اما قلعه‌نویی همه چیز را انکار کرد و عنوان کرد هیچ پیشنهادی به بازیکن جوان تیم حریف نداده است.

بعداز گذشت ۳ فصل امروز همان سعید آقایی بازیکنی بود که قلعه‌نویی می‌خواست و توانست علاوه بر بازی خوب در قسمت چپ تیم سرخپوشان تبریزی تنها گل این تیم را در نیمه اول به ثمر برساند.

وی بعد از به ثمر رساندن گل، به سمت هواداران حاضر در استادیوم رفت و به آنها احترام نظامی کرد. این موضوع در حالی است که سعید آقایی در چند روز گذشته با پایان یافتن خدمت مقدس سربازی اش، قراداد جدیدی با این تیم بسته بود.

گفتنی است که آقایی بازیکن تیم گسترش فولاد تبریز محسوب می‌شد که برای گذراندن خدمت سربازی خود به عضویت تراکتورسازان درآمد و بعد از اتمام خدمت با رضایت گسترشی‌ها در جمع سرخپوشان تبریزی ماندگار شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :