به گزارش تبریزمن، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران که آماده حضور در رقابتهای انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ می شوند، عصر امروز در شرایط خاص آب و هوایی تهران تمرین کردند.

این تمرین از ساعت ۱۸ آعاز شد و ملی پوشان ایران با ترکیبی از بازیکنان جوان فوتبال ایران و لژیونرها زیر نظر کادر فنی تمرین کردند.

در ابتدای تمرین بازیکنان با گذر از موانع و بعد از آن کارهای کششی بدنهای خود را آماده تمرین امروز کردند.

بعد از این بخش بازیکنان در یک نیمه زمین  سه گروه در دروازه های بزرگ به بازی درون تیمی پرداختند. در اوایل این بازی درون تیمی باران شدیدی آغاز شد و این مساله باعث شد تا حدودی از شدت گرد و غباری که امروز تهران را فرا گرفته بود کم شود ولی با این حال کادر فنی و بازیکنان بی توجه به شدت باران به تمرین جدی خود ادامه دادند. در ادامه بازیکنان به نیمه دیگر زمین رفتند و بازی خود را دنبال کردند.

در بخش دیگر تمرین امروز، بازیکنان به سمت دروازه ای که دو دروازه بان در آن حضور داشتند شوت زدند.

این باران همچنین باعث شد تماشاگرانی که در صندلیهای ورزشگاه پاس قوامین حضور داشتند به دنبال سر پناهی باشند.

اسماعیل شریفات که به دلیل مراسم عروسی اش با اجازه کادر فنی به اهواز سفر کرده بود به دلیل گرد و غبار و لغو پروازش نتوانست در تمرین امروز حاضر شود.

در ادامه حضور مربیان لیگ برتری در تمرینات تیم ملی امروز برانکو ایوانکوویچ در ورزشگاه پاس قوامین حاضر شد و به طور کامل تمرین مردان کی روش را از نزدیک تماشا کرد. افشین پیروانی هم همزمان با حضور برانکو در بخش وی آی پی ورزشگاه نزد سرمربی پرسپولیس رفت و به برانکو خوش آمد گفت.

بازیکنانی که برای اولین مرتبه به تیم ملی دعوت شدند امروز با همدیگر عکسی یادگاری گرفتند.

*برانکو هم که در تمرین تیم ملی حاضر شده بود در پایان تمرین به سمت کی‌روش رفت و با او خوش و بش کرد.

*بازیکنانی مثل مسعود شجاعی و آندرانیک تیموریان که در گذشته شاگرد او در تیم ملی بودند به سمت برانکو رفتند.

*در اواخر تمرین هم یکی از هواداران استقلال خطاب به پژمان منتظری گفت که امیر قلعه‌نویی از این تیم رفته و به استقلال برگرد.

*فرزاد حاتمی و رضا قوچان نژاد در پایان تمرین به حسینی و اخباری دو دروازه‌بان تیم ملی شوت زدند و تمرین شوتزنی کردند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :