مهندس پورمهدی در بازدید از مدارس خیّرساز شهرستان مرند بیان داشتند: خیّران نعمت بزرگی برای کشور ما هستند و باید احترام بسیار زیادی برای آنها قائل باشیم و در ساخت مدارس بخصوص مدارس خیّرساز باید نهایت دقت در ساخت و امانتداری منظور گردد بطوریکه حتی یک آجر هم هدر نرود.

به گزارش تبریزمن، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بیان داشتند: از تمامی دست اندرکاران تشکر ویژه می کنم که تمام تلاش خود را جهت رضایت خاطر خیّرین محترم و مردم عزیز فراهم نمایند و تاکید می کنم حتما نظر خیّران محترم در روند ساخت مدارس باید لحاظ شود و نیت آنها در ساخت این مدارس اعم از مقطع تحصیلی و … در نظر گرفته شده و مد نظر قرار گیرد.

مهندس پورمهدی ادامه داد: در روند ساخت نمای مدارس نیز پیشنهاد و توصیه میکنم طرح نمای مدارس قبل از ساخت حتما به رویت استاندار محترم، اینجانب و کارشناسان امر برسد تا انشا الله شاهد یک کار بسیار خوب باشیم تا حتی صد سال پس از ساخت نیز یادگار بماند.

وی در پایان افزود: مطمئن هستم تمام تلاش شما به خوبی به ثمر خواهد نشست و مردم عزیز ما هم بر این امر واقف هستند و خادمان خود را می شناسند و باید همه ما عاشق مردم و کشور باشیم و در امور خیر بخصوص مدرسه سازی تلاش مضاعف نماییم.

گفتنی است درحال حاضر دو مدرسه ۱۲ کلاسه و ۱۸ کلاسه توسط خیّر بزرگوار آقای حاجعلیزاده و یک مدرسه ۱۲ کلاسه نیز توسط خیّر ارجمند سرکار خانم ملا عیسی در حال ساخت و تکمیل می باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :