مسابقات آزاد ورده بندی نونهالان پسر پیش از ظهر جمعه در بناب به پایان رسید و رادین خیام توانست عنوان قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند.

مسابقات رده بندی از صبح پنجشنبه در مجموعه ورزشی ولایت شهر بناب با حضور ۱۴ بازیکن در یک جدول دوره ای آغاز شد.

در پایان بعد از انجام سیزده دور مسابقه رادین خیام با قبول تنها یک شکست و کسب ۲۵ امتیاز عنوان قهرمانی مسابقات را کسب کرد. در این مسابقات مبین علیپور از آذربایجان غربی تنها شکست خیام را رقم زد.

علیرضا بابادی وند، مبین علیپور و محمد حسین پورموسوی بازیکنان ۲۳ امتیازی جدول مسابقات بودند که در نهایت علیرضا بابادی وند از خوزستان به مقام نایب قهرمانی رسید و مبین علیپور از آذربایجان غربی در جایگاه سوم قرار گرفت.

در این رقابت ها محمد امین صمدی بازیکن خردسال تهرانی که در یک رده سنی بالاتر به میدان رفته بود توانست با بدست آوردن ۲۱ امتیاز رده پنجم این مسابقات رده بندی را به خود اختصاص دهد.

امیرحسی شریفی از مرکزی، ایلیا جهان فر از کرمانشاه و کیارش زین العابدین از قزوین دیگر بازیکنانی بودند که توانستند با قرار گرفتن در رده های ۶ تا هشتم در این دسته باقی بمانند.

گفتنی است در بخش آزاد این رقابت ها که روز چهارشنبه برگزار شد، ۱۴۱ بازیکن از ۲۵ استان حضور داشتند و در نهایت ۱۱ بازیکن از این مسابقات به جدول رده بندی را پیدا کردند. رادین خیام، علیرضا بابادی وند و محمدحسین پورموسوی بازیکنان ذسته برتر دوره قبل بودند که در این مسابقات حضور داشتند.

این مسابقات با  سرداوری کاظم ریوندی و یحیی لطف اله نسبی به مدت سه روز به میزبانی هیئت تنیس روی میز آذربایجان شرقی  و در شهر بناب برگزار شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :