بازیکن تیم فوتسال مس سونگون گفت: تیم دبیری از تیم‌های خوب لیگ است ولی ما نشان دادیم خیلی بهتر از این تیم هستیم و امسال از اصلی‌ترین کاندیدهای قهرمانی به شمار می‌رویم.

به گزارش تبریزمن، مسلم رستمی‌ها بازیکن تیم فوتسال مس سونگون  بعد از شکست دبیری در گفت‌وگو با تبریزمن اظهار داشت: تیم دبیری از تیم‌های خوب لیگ است ولی ما نشان دادیم خیلی بهتر از این تیم هستیم و امسال از اصلی ترین کاندید های قهرمانی به شمار می رویم.

وی افزود: تیم ما در همه دقایق بازی بهتر از دبیری بود و موقعیت‌های خوبی هم ایجاد کردیم که موفق شدیم به گل برسیم و در کارهای دفاعی هم بسیار خوب بودیم و نشان دادیم تیم مس امسال شایسته قهرمانی است.

بازیکن تیم فوتسال مس سونگون گفت: ما در بازی اول خودمان مقابل تأسیسات بازی بسیار خوبی را نمایش دادیم و این را همه دیدند که تیم ما از حریف بهتر بود و در اثر اتفاق و با بدشانسی نتیجه را واگذار کردیم.

وی تصریح کرد: امسال از تیم‌های بسیار خوب لیگ هستیم و مطمئن باشید یکی از اصلی‌ترین هدف ما کسب قهرمانی است تا دل این هواداران را شاد کنیم و برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را خواهیم کرد.

رستمی‌ها گفت: بازی بعدی ما مقابل حفاری که از تیم‌های خوب لیگ است بسیار سخت است ولی بااین‌وجود ما برای کسب سه امتیاز به میدان خواهیم رفت و با توجه به زمانی هم که داریم می‌توانیم با تمرینات خوب و آنالیز حریف برای کسب نتیجه خوب تلاش کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :