دانشجوی ارشد طراحی صنعتی دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد واحد مرکزی تهران در بزرگترین مسابقه طراحی محصولات روشنایی و اسپکیر مفهومی جهان به صورت انفرادی موفق به اخذ یک نشان نقره و یک برنز شد.

به گزارش تبریزمن، نیما باوردی همچنین سه نشان برنز نیز به صورت گروهی با آقایان مصطفی آروند، سروش وحیدیان، محمد افخمی و مهرداد زمانی دریافت کرد.

 سالانه هزاران طرح از سوی طراحان و شرکت های معتبر جهان به این مسابقه ارسال و بهترین طرح ها از سوی داوران بین المللی انتخاب می‌شوند.

نیما باوردی در بخش های صوتی و تصویری و لایتینگ این مسابقات توانسته است نشان سیلور و برنز مسابقه را کسب کند.

یما باوردی در گفت‌وگو با ایسنا گفت:  طرح هایی در دنیای امروز موفق است که بتواند با کاربر ارتباط دوستانه و احساسی برقرار کند.

وی ترکیب شدن، عوامل ارگونومی، زیبایی، عملکرد، کاربرد، مقرون به صرفه بودن ومفهوم طرح هایش را از عواملی نام برد که مورد توجه هیات داوران قرار گرفته است.

نکته قابل توجه دراین مسابقه این است که این طراحان جوان کشورمان و دیگر ایرانیان شرکت کننده موفق شده اند در این رویداد بزرگ طراحی جهان رتبه ایران را از ۱۳ به ۱۲ ارتقاء داده و نام کشورمان را در جدول رده بندی بالاتر از کشورهایی نظیر اسپانیا، استرالیا، فرانسه، کانادا، هلند و روسیه قرار دهند.

در این رده بندی هر کشور براساس بهترین طراحان، هنرمندان و معماران فهرست می شود و به ازای هر جایزه که دریافت می شود امتیاز آن کشور افزایش و رتبه بندی می شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :