وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دانشگاه علوم پزشکی تبریز باید با استفاده از ظرفیت های علمی و پژوهشی بالای خود بتواند به جایگاه ویژه خود در منطقه دست یابد.

به گزارش تبریزمن، سیدحسن قاضی زاده هاشمی روز جمعه در مراسم افتتاح بخش خون و انکولوژی بیمارستان کودکان تبریز افزود:در راس مدیریتی این دانشگاه افراد دانشمند و نخبه قرار گرفته اند و امیدواریم چراغ علم و دانش این دانشگاه روز به روز پرفروغ تر شود.

وی ادامه داد: این دانشگاه اقدامات خوبی در جهت توسعه رفاه مردم و کمک به بیماران به ویژه کودکان سرطانی انجام داده و تمامی مسئولان این استان با همدلی و وحدت دست به کارهای بزرگی در حوزه بهداشت و درمان زده اند و توانسته اند در راستای توسعه اجتماعی و توسعه زیر ساخت ها حرکت کنند.

وی با تشکر از حمایت های معاونت عمرانی استانداری، شورای شهر و شهرداری تبریز از اجرای طرح های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: شهرداری تبریز علاوه بر کارگاه عمرانی نسبت به مسئولیت های اجتماعی نیز متعهد است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: با حمایت مسئولان استانی و مدیریت صحیح رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، توسعه زیرساخت ها در اولویت کاری این دانشگاه قرار دارد.

وی تاکید کرد: همه ما وام دار مردم هستیم و باید از منابع موجود به نفع مردم استفاده شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :