مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه باید داوری بازی این تیم با سیاه جامگان را در موزه بگذارند، گفت: تصور کردیم برای داوری در فوتبال هم می توان مثل والیبال درخواست «ویدئو چک» داد!

به گزارش تبریزمن، سعید عباسی، درباره شکست تیم فوتبال تراکتورسازی برابر سیاه جامگان، با انتقاد از عملکرد داور این بازی گفت: فکر می‌کنم داوری این مسابقه را باید در موزه بگذارند. تاکنون در تمام عمرم چنین قضاوتی ندیده بودم.

وی افزود: وقتی داور به سود سیاه جامگان پنالتی اعلام کرد، فکر کردم قانون جدیدی در فوتبال آمده و می‌توان درخواست «ویدئو چک» داد. داور بعد از چند دقیقه کنار خط آمد و با چند نفر صحبت کرد و سپس نقطه پنالتی را نشان داد. فکر کردم فوتبال را با والیبال اشتباه گرفته‌اند.

مدیرعامل تراکتورسازی خاطرنشان کرد: البته تیم ما به خاطر مسابقات آسیایی خسته است. ذوب آهن هم همین شرایط را دارد. متاسفانه هیچکس هم از ما حمایت نمی‌کند؛ نه از نظر مالی و نه از نظر برنامه ریزی. اگر بدانیم که مسائل ملی در اولویت نیست، به لیگ می چسبیم و کارمان را انجام می‌دهیم مثل سال قبل که در آسیا ناامید شدیم و تمرکزمان را روی لیگ گذاشتیم. اگر بخواهیم مسافرتهای برون مرزی را هم حساب کنیم، تیم ما هر سه روز یکبار مسابقه می‌دهد در حالی که این آمار برای دیگر تیم‌ها، ۶ روز است.

عباسی ادامه داد: همین موضوع فشار زیادی به بازیکنان آورده و ما مجبور شدیم هزینه زیادی انجام بدهیم تا دستگاه‌هایی بگیریم که در هواپیما بازیکنان را ریکاوری کنیم.

وی با اشاره مجدد به عملکرد داور در دیدار سیاه جامگان، تصریح کرد: نمی‌خواهیم همه چیز را گردن داور بیاندازیم چون گل دوم روی اشتباه بازیکنان خودمان وارد دروازه شد ولی باید بگویم داور نمی‌دانست چه کار کند. او عرض و طول زمین را گم کرده بود! آن وسط یکی به داور گفت می‌توانید پنالتی هم بگیرید. به هر حال هم اشتباهات داوری جزئی از فوتبال است و هم بریدن سر تیم‌ها!

مدیرعامل تراکتورسازی درباره از بین رفتن شانس قهرمانی این تیم، گفت: دیگر قهرمان نخواهیم شد. امیدواریم بتوانیم سهمیه آسیایی را کسب کنیم. اگر به عنوان سومی لیگ هم برسیم، خوب است. البته این کار خیلی سخت است. ما هر سال سهمیه آسیایی گرفته‌ایم و امیدوارم امسال هم این اتفاق رخ بدهد.

عباسی درباره اخباری مبنی بر تغییرات مدیریت باشگاه تراکتورسازی و احتمال برکناری‌اش هم تاکید کرد: اینها شیطنت بعضی از افراد است. تراکتورسازی هیچ تغییر مدیریتی ندارد و ما کارمان را انجام می‌دهیم. به تازگی در هیات مدیره تغییراتی داشته‌ایم و حتی صورتهای مالی را هم داده‌ایم. فعلا تغییر دیگری در دستور کار نیست.

مدیرعامل تراکتورسازی در پایان درباره مذاکره این باشگاه با احمد نوراللهی و علی علیپور دو بازیکن پرسپولیس، گفت: هیچ صحبتی با این بازیکنان نداشته‌ایم. شاید کسانی از طرف باشگاه با آنها صحبت کرده باشند ولی ما مذاکره و حرفی نداشته‌ایم و این موضوع را تکذیب می‌کنم.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :