به گزارش تبریزمن، در دقیقه ۲۶ یک صحنه‌ای در محوطه جریمه راه آهن به وجود آمد که امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی به شدت نسبت به اینکه داور نقطه پنالتی را نشان نداده معترض بود. قلعه نویی تا چند دقیقه با کمک داور مسابقه در مورد این موضوع صحبت می‌کرد.

بازی دو تیم راه آهن و تراکتورسازی در دقیقه ۷۲ با نتیجه تساوی بدون گل ادامه دارد. در ادامه مروری بر عملکرد سعید بخشی زاده داور این دیدار می کنیم.

سعید بخشی زاده در نیم فصل کمتر در میانه میدان حاضر شده بود و به عنوان داور چهارم در بازی ها حاضر می شد قضاوت این دیدار حساس را برعهده گرفته و حسن ظهیری به عنوان کمک داور اول و حمید غمزه به عنوان کمک دوم او را همراهی خواهند کرد.

بخشی زاده در این فصل دو بازی را سوت زده که هر دوی آنها تیم های اصفهانی بوده اند و ۷ کارت زرد نیز در این دو بازی به بازیکنان داده است. استقلال اهواز برابر سپاهان که با تساوی به پایان رسید و دیگری هم بازی سایپا برابر ذوب که با برتری شاگردان یحیی گل محمدی همراه بود.

قضاوت او در سال های دور البته برای راه آهنی ها چندان خوش آیند نبوده و بخشی زاده در دو دیداری که قبلا قضاوت این تیم را برعهده گرفته معمولا از دادن کارت قرمز دریغ نکرده است.

بخشی زاده در ۶ دیداری که در سال های اخیر قضاوت بازی راه آهن را برعهده داشته ۱۳ کارت زرد دو قرمز روبروی زردپوشان قرار داده است که آخرین بازیکن بهادر عبدی است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :