سرمربی صبای قم گفت:مقابل گسترش بد شروع کردیم و نتوانستیم فوتبال خود را انجام دهیم.

به گزارش تبریزمن، علی دایی در نشست خبری پس از مسابقه مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: فکر کنم بازی را خیلی بد شروع کردیم و قبل از گل اول آن ها باید گل های دیگری هم می خوردیم. آن ها خیلی از ما بهتر بودند و ضربه ای هم داشتند که به تیر دروازه ما خورد.

وی ادامه داد: وقتی داشتیم فشار می آوردیم یک پنالتی عجیب و غریب به ضرر ما گرفته شد که بازی را عوض کرد. ما نتوانستیم  فوتبالی که قبلا به نمایش می گذاشتیم را انجام دهیم. متاسفانه این بازی مهم را از دست دادیم زیرا از روزهای بد تیم ما بود.

سرمربی صبا درباره افت صبا و این که آیا تعطیلات باعث این امر شده یا خستگی ناشی از جام شهدا، اذعان داشت: هیچ کدام از بازی و تعطیلات نمی تواند در بازی امروز ما تاثیر گذاشته باشد. ما امروز مقابل گسترش بد شروع کردیم و نتوانستیم فوتبال خود را انجام دهیم. ما خوب نبودیم.

وی ادامه داد: آنالیز خیلی خوبی از گسترش داشتیم. اما گل اول بازی را خیلی بد و ابتدایی خوردیم که بندرت در فوتبال رخ می دهد. این گل روحیه تیم را پایین آورد. گل ناشی از اشتباه یکی دو نفر از بچه ها بود. در نیمه دوم گسترش کار خاصی نکرد و تنها به ضد حملات دل بسته بود ولی ما ضربات آخر خود را خوب نزدیم و از موقعیت های نصفه و نیمه خود هم استفاده نکردیم.

دایی در خاتمه درباره تعداد کم تماشاگران در بازی امروز تصریح کرد: ما خیلی مشکلات در فوتبال خود داریم که یکی از مشکلات آن کاهش تعداد تماشاگران است. باز هم شاهکار کردند این تماشاگران که در این بازی حدود ۳۰۰-۲۰۰ نفر آمدند. خیلی ها کارمندند و در زمان برگزاری بازی تازه از اداره آمده اند. ما هم مقصر هستیم و اگر فوتبال بهتری بازی کنیم تماشاگران بیشتری می آیند. در فوتبال ما از این مشکلات زیاد است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :