دبیرخانه تبریز ۲۰۱۸ به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلامی با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افتتاح و از لوگو و نشان ویژه این رویداد رونمایی شد.

به گزارش تبریزمن، مراسم افتتاح دبیرخانه تبریز ۲۰۱۸ به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی صبح امروز (سه شنبه) با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و نیز استاندار آذربایجان شرقی، معاونان وی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در خانه حیدرزاده تبریز برگزار شد.

در این مراسم ابتدا معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بریدن روبان فعالیت رسمی دبیرخانه تبریز ۲۰۱۸ را اعلام و سپس با امضای لوگوی دبیرخانه، از این نشان نیز رونمایی کرد.

همچنین در این مراسم تفاهم نامه همکاری سه جانبه بین میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و نیز استانداری آذربایجان شرقی و شهرداری تبریز با امضای مسئولان این سه نهاد منعقد شد.

گفتنی است افتتاح یک هتل پنج ستاره از دیگر برنامه های سفر یک روزه مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور به تبریز خواهد بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :