شهرام دبیری، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال انتقادهای تندی علیه داور بازی تراکتورسازی برابر نفت‌تهران دارد و اعلام می‌ کند که او اجازه نداد قرمزپوشان تبریزی قهرمان لیگ‌برتر شوند.

به گزارش تبریزمن، شهرام دبیری در گفتگو با خبرنگاران گفت: از نظر من مقصر کل اتفاق های تبریز علیرضا فغانی است. او با داوری ای که کرد باعث شد بازی به جنجال کشیده شود. از نظر من اتفاقات بازی مقصرش فغانی بود چون با اشتباه هایی که کرد، باعث شد بازی به جنجال کشیده شود.

رئیس شورای شهر تبریز میگوید: جالب است که فغانی در حالی به آندو کارت زرد دوم را نشان داد که اصلا روند بازی روند جنجالی ای نبود. او می‌ توانست آن صحنه را مدیریت کند ولی این کار را نکرد. به همین دلیل هم ۱۰۰ هزار تماشاگر که حاضر در استادیوم یادگار امام بودند، خشمگین شدند. این تنها دلیلی است که باعث شد بازی به جنجال کشیده شود.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ادعا می‌ کند که پیش از بازی با فغانی در مورد بازی صحبت کرده بوده است: ما پیش از بازی با فغانی صحبت کرده بودیم و گفته بودیم که این بازی بسیار مهم است و باید بتواند آن را مدیریت کند. اما متاسفانه این کار را نکرد و شما دیدید که بازی با چه وضعیتی به پایان رسید.

دبیری ادعا می‌ کند که اگر فغانی کارت زرد دوم را به آندو نمی‌ داد هیچ اتفاقی نمی‌ افتاد: مطمئن باشید اگر علیرضا فغانی کارت زرد دوم را به آندو تیموریان نمی‌ داد، هیچ اتفاقی نمی‌ افتاد. او با کارتی که داد هم فدراسیون فوتبال و هم کمیته داوران را به دردسر انداخت و باعث شد این بازی پایان خوشی نداشته باشد.

او اعتقاد دارد تراکتورسازی فوتبالی قهرمانی را از دست نداد: کاش آقای فغانی اجازه می‌ داد قهرمان لیگ‌برتر فوتبالی انتخاب شود نه اینکه بخاطر اشتباهات داوری مردم تبریز قهرمانی در لیگ‌برتر را از دست بدهند. این بدترین کاری بود که در حق مردم تبریز انجام شد چون اگر آندو اخراج نمی‌ شد، احتمالا تراکتورسازی می‌ توانست نتیجه را نگه دارد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در پایان در مورد اعلام نتیجه اشتباه در تبریز هم گفت: من خودم در استادیوم بودم و واقعا آخرش نفهمیدم که چه کسی گفت بازی سپاهان ـ سایپا ۲ بر ۲ است. به هر حال هر کسی که این کار را کرده، کارش درست نبوده و باعث شده با احساسات مردم تبریز بازی شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :