دکتر شهرام دبیری در جلسه امروز شورای شهر تبریز با کسب ۱۵ رای به عنوان رئیس شورای شهر در سال آخر فعالیت شورای چهارم باقی ماند و محمدحسین جعفری دیگر کاندیدای ریاست شورا با کسب تنها ۶ رای ناکام ماند.

به گزارش تبریزمن، جلسه شورای شهر تبریز دقایقی قبل با تاخیر ۲۵ دقیقه ای آغاز شد.

فرماندار و شهردار تبریز نیز در این جلسه حضور دارند، قرار است در جلسه امروز معارفه ۴ عضو جدید شورا (نورمحمدزاده، لطفی، فخرآذر و زاهدی) برگزار شود.

نکته جالب توجه تر اینکه در جلسه امروز شورای شهر تعداد کثیری از شهروندان و ارباب رجوع – بیش از جلسات گذشته  حضور یافته اند که شاید نشانگر اهمیت و ارزش این جلسه باشد که در آن انتخابات هیات رییسه برگزار خواهد گردید.

photo_2016-08-28_09-44-27

جواد ششگلانی با ۱۴ رای به عنوان نائب رئیس شورا انتخاب شد.

سعید محدث با تعداد ۱۲ رای به عنوان سخنگوی شورای شهر تبریز انتخاب شد و امیرحقیان با ۸ رای ناکام ماند.

photo_2016-08-28_09-47-12

جعفر مدبر نیز در جلسه امروز با ۱۵ رای به عنوان خزانه دار شورای شهر تبریز انتخاب شد.

رسول درسخوان هم با ۱۳ رای در سمت دبیر شورا ابقا شد.

رحیم شهرتی‌فر در صحن علنی شورای اسلامی شهر تبریز اظهار داشت: تبریز زیباترین، تمیزترین و فعال‌ترین شهر کشور در حوزه‌های عمرانی و خدماتی است که این امر به فعالیت‌ها و خدمات گستره عزیزان شهرداری برمی‌گردد.

شهرتی فرد گفت: از مجموعه فعالیت‌های شهرداری با قاطعیت دفاع می‌کنم؛ متاسفانه فعالیت های ارزشمند این عزیزان در فضای ماه های اخیر گاه مورد غفلت قرار گرفت.

وی اضافه کرد: مجموعه دولت در کنار شورا و شهردری، اهداف خدمتگزاری و آبادانی شهر را پیگیری می‌کند.

فرماندار تبریز یادآور شد: در حال ورود به آخرین سال فعالیت شورای چهارم هستیم؛ البته دوره یکساله نیز، فرصت مهمی برای خدمتگزاری است. امیدواریم ورود اعضای جدید، زمینه تزریق روح و تفکر و انرژی جدید به مجموعه شورا شود.

شهرتی‌فر خاطرنشان کرد: متاسفانه گاهی تر و خشک گاهی با هم می سوزند و مجموعه خدماتی که ارایه می شود گاه در فضای آلوده و سیاست‌زده، با برخی هجمه‌ها و بی‌انصافی‌ها همراه شده و نادیده گرفته می شود.

وی اظهار داشت: حوادثی که در شورا و شهرداری روی داد، یک روند قضایی داشته و امیدواریم بر اساس معیارهای قانونی رسیدگی شده و هر کس در هر موقعیتی، تابع قانون باشد و با مجازات عادلانه رفتار شود.

فرماندار تبریز تاکید کرد: نباید این موضوع، باعث تبلیغات سوء در خصوص خدمات شورا، شهرداری و مجموعه مدیریتی استان شوند.

دکتر دبیری:امیدواریم وضعیت تعلیق اعضای شورا ختم به خیر شود

رییس شورای شهر تبریز با اشاره به موضوع تعلیق ۴ تن از اعضای شورا اظهار امیدواری کرد که این امر ختم به خیر شود و گفت:در سال گذشته علاوه بر بررسی و تصویب بودجه و تعرفه عوارض محلی، لوایح مطروحه در ۵۵ جلسه شورا مورد بحث و تبادل نظر منتخبان مردم قرار گرفت و منجر به تصویب ۱۸۳ موضوع گردید.

شهرام دبیری افزود:در این مدت تعداد ۳۴۵ موضوع نیز مورد بررسی اعضا قرار گرفت و ۳۷۰ مصوبه به تأیید نهایی شورای شهر رسید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :