رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز گفت: تلاش می‌کنیم که تیم ماشین‌سازی در لیگ برتر فوتبال کشور از مدعیان باشد.

به گزارش تبریزمن، شهرام دبیری صبح امروز در تبریز ضمن تبریک صعود تیم ماشین‌سازی به لیگ برتر اظهار داشت: با پیروزی ماشین‌سازی تبریز و صعود این تیم به لیگ برتر فوتبال کشور حماسه دیگری در تاریخ ورزش آذربایجان رقم خورده و برگ زرینی دیگر بر افتخارات این دیار نقش بست.

وی گفت: این موفقیت در سایه اتحاد و همدلی مجموعه شهرداری تبریز و همچنین اعضای شورای اسلامی شهر تبریز به دست آمده است که جا دارد از زحمات و تلاش‌های تمام این افراد که در این موفقیت بزرگ نقش داشتند، تقدیر و تشکر شود.

دبیری افزود: همچنین مدیریت باشگاه، کادر مربیان تیم ماشین‌سازی و در راس آن رسول خطیبی و بازیکنان تیم و هواداران این تیم نقش بسزایی در صعود قدیمی‌ترین تیم فوتبال آذربایجان داشته و من از زحمات و تلاش‌های تمام این عزیزان تقدیر و تشکر می‌نمایم.

وی تصریح کرد: ماشین‌سازی با ۴۸ سال قدمت قدیمی‌ترین تیم فوتبال آذربایجان بوده و این تیم هویت و شناسنامه فوتبال تبریز است و ماشین‌سازی بعد از ۲۰ سال تلاش و ممارست به آنچه که استحقاق داشت رسیده و به لیگ برتر صعود کرد.

رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز گفت: حمایت شهرداری تبریز از تیم فوتبال ماشین‌سازی‌ تبریز همچنان ادامه خواهد داشت و من به طرفداران این تیم قول می‌دهم در در مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور ماشین سازی تبریز از تیم‌های مدعی این مسابقات باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :