به گزارش تبریزمن، فراز کمالوند سرمربی تیم گسترش فولاد در خصوص بازی تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز گفت : فردا شاهد یکی از متفاوت ترین دربی های دنیا هستیم و همه تلاش خود را به کار می بندیم تا با ارایه یک بازی زیبا و هجومی و جوانمردانه به سه امتیاز بازی برسیم . امید دارم از دل این بازی سه امتیاز به نفع فوتبال آذربایجان خارج شود چراکه تساوی به درد هیچکدام از تیم ها نمی خورد .

وی ادامه داد: فکر می کنم حساسیت بازی ما مقابل تراکتور سازی بیش تر از حساسیت بازی قبلی نیست و دلیلش این است که پیروزی تراکتور سازی قهرمانی تراکتور و ماندن ما را قطعی نمی کند. مطمئن هستم بازی این دو تیم و دربی تبریز برای تیم های دیگر الگو خواهد شد زیرا دربی تبریز بدون هیچ مشکلی برگزار شده است و هاوداران دو تیم را نیز تشویق می کنند.

کمالوند

وی در خصوص هواداران تیم تراکتورسازی گفت : در آذربایجان فوتبال یک سرگرمی نیست بلکه عشق است و امیدوارم هواداران با عشقشان بیایند و شاهد برد تیم شایسته دیدار فردا باشند .

وی در خصوص ممنوع المصاحبه شدن بازیکنان تیمش گفت : من از روز یکشنبه از بازیکنانم خواستم به احترام تیم تراکتورسازی در خصوص این بازی صحبتی نکنند چراکه اعتقاد دارم این بازی نباید بیش از اندازه حساس شود ، چراکه حساس شدن این دیدار به نفع فوتبال استان نخواهد بود .
کمالوند در خصوص شانس قهرمانی تیم تراکتورسازی گفت : من مطمئنم فارغ از نتیجه بازی فردا تراکتورسازی قهرمان مطلق لیگ امسال است چراکه بعد از چندین سال مربیگری با توجه به ارزیابی که از شرایط مسابقات دارم می دانم تراکتورسازی به راحتی می تواند در لیگ امسال قهرمان شود .

کمالوند در خصوص حمایت باشگاه تراکتورسازی در بازی قبلی این تیم مقابل صبای قم گفت : جا دارد از مدیرعامل این باشگاه و مدیر روابط عمومی و کانون هواداران این باشگاه تشکر کنم چراکه یکدلی دوباشگاه در بازی قبل ما مقابل صبای قم کاملا آشکار بود .

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در خصوص بازی حساس این تیم مقابل پرسپولیس، بیان کرد: برخی از هواداران تراکتور سازی به منظور دیدن بازی تراکتور سازی و استقلال به تهران خواهند رفت ولی از هوادارانی که در تبریز خواهند بود می خواهم در ورزشگاه حاضر شوند و از تیمشان در مقابل پرسپولیس حمایت کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :