سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه دربی تبریز جو خوبی داشت، گفت: از هواداران دو تیم واقعا تشکر می کنم که امروز جوانمردانه کار کردند.

به گزارش تبریزمن، امیر قلعه نویی در نشست خبری بعداز بازی دو تیم ماشین سازی و تراکتورسازی که با برد دو بر صفر تیمش همراه بود، به خبرنگاران اظهار داشت: درباره بازی باید اول از هواداران  دو تیم تشکر و قدردانی کنم که امروز جو خوبی درست کردند و به هم احترام گذاشتند.

وی به مسابقات شمشیربازی المپیک هم اشاره کرد و با تاکید بر اینکه عابدینی چهارم شد ولی حقش را خوردند، گفت: عابدینی لیاقت کسب مدال را داشت و باید نگاه وزارت ورزش و جوانان به او  به عنوان یک دارنده مدال باشد.

قلعه نویی سپس با تاکید بر اینکه بازی خیلی سختی بود، ادامه داد: تیم ماشین سازی کادر خوب و بازیکنان باتجربه و خوبی دارد ولی از بازیکنانم راضی نیستم در این بازی، به ویژه در نیمه دوم که تراکتورگونه بازی نکردیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز سپس ادامه داد: البته این موضوع باید بررسی شود که چرا وقتی تیم حریف ۱۰ نفره است، بازیکنان ما این قدر بی انگیزه بازی کردند.

وی با تاکید براینکه ماشین سازی تیم خوبی است ولی بازیکنانم نتوانستند امروز خوب بازی کنند، ادامه داد: به هرحال خدا را شکر می کنم که سه امتیاز را گرفتیم و با روحیه و انرژی به تعطیلات می رویم.

دو تیم ماشین سازی و تراکتورسازی از ساعت ۱۸:۰۰ امروز از سری رقابت های هفته چهارم مسابقات لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این بازی در ۹۰ دقیقه با نتیجه دو بر صفر به سود تراکتور به پایان رسید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :