یکی از جذاب ترین رقابت های این هفته لیگ برتر والیبال کشور در تبریز و با حضور هزاران هوادار برگزار خواهد شد. دیداری که برای تیم تبریزی اهمیتی دوچندان خواهد داشت.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه از ساعت ۱۷ امروز یکشنبه، از سری رقابت های هفته بیستم مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور در سالن شهید اقدمی تبریز به مصاف هم خواهند رفت.

در این دیدار حساس که مطمئنا با حضور هزاران والیبالدوست مشتاق برگزار خواهد شد، تیم شهرداری تبریز برای تحکیم موقعیت خود در جدول رده بندی و حضور در بین هشت تیم بالای جدول نیاز مبرمی به امتیازات کامل این مسابقه دارد.

عادل بناکار، سرمربی شهرداری تبریز که صد البته کار بسیار سختی را در برابر تیم همنام ارومیه ای پیش رو خواهد داشت در خصوص این دیدار حساس گفته است: تیم شهرداری ارومیه از نظر مهره و تعداد بازیکنان ملی پوش برتر از تیم شهرداری تبریز است، ولی این امر دلیل بر بی انگیزگی و رها کردن بازی از طرف تیم ما نیست. اگر بتوانیم در دیدارهای باقیمانده امتیازات خوبی کسب کنیم تا به عنوان تیم چهارم یا پنجم به مرحله پلی آف صعود کنیم بازی های راحت تری در پیش خواهیم داشت.

شهرداری ارومیه به عنوان یکی از قدرتمندترین تیم های والیبال در سال های اخیر کشور، با چندین بازیکن ملی پوش و امکانات عالی، موفق شده از ۱۹ بازی قبلی خود ۴۶ امتیاز بدست آورد و هم اکنون نیز کادرفنی این تیم در نظر دارد تا با کسب چند برد پیاپی دیگر از رده سوم جدول به جایگاه های اول و دوم برسند تا در مرحله پلی آف دیدارهای ساده تری را پیش رو داشته باشند.

والیبال شهرداری تبریز

از طرف دیگر نیز شهرداری تبریز هفته گذشته موفق شد تا پس از سه باخت پیاپی و ورود نسبی به حاشیه، با نتیجه نزدیک سه بر دو جواهری گنبد را مغلوب کند و برای ادامه کار و حضور در مرحله چلی آف انگیزه های بیشتری داشته باشد.

سرخپوشان شهرداری تبریز در حال حاضر ۳۰ امتیازی هستند و در رتبه ششم جدول رده بندی جای گرفته اند. با این حال هنوز حضور این تیم در بین هشت تای برتر قطعی نشده و از طرف دیگر برای رو به رو شدن با حریفی ساده تر در مرحله پی آف، شاگردان بناکار باید در دو سه دیدار آینده خود بهترین نتایج ممکن و حداکثر امتیازات را درو کنند.

دیدار رفت دو تیم در ارومیه، با نتیجه سه بر یک به سود تیم میزبان خاتمه یافت و باید دید این بار تبریزی ها خواهند توانست دربی حساس والیبال آذربایجان را به نفع خود خاتمه دهند و به یک حاشیه امنیت در جدول دست یابند یا باز هم تیم قدرتمند ارومیه بر جمع امتیازات خود خواهد افزود…

لازم به ذکر است که نظارت این دیدار را محمدحسین شفقی بر عهده دارد و حمید راهجردیان با کمک داود نافعی قضاوت این مسابقه را بر عهده خواهد داشت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :