به گزارش تبریزمن، هفته سوم رقابت های لیگ برتر با برگزاری چند دیدار حساس همراه خواهد بود. این هفته از رقابت ها روز پنجشنبه با برگزاری ۳ بازی آغاز خواهد شد و در ادامه نیز ۴ بازی در روز جمعه انجام خواهند پذیرفت تا پرونده هفته سوم نیز بسته شود.

در یکی از مهمترین دیدار های این هفته و نیز اولین دربی این فصل از رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور، دو تیم دبیری تبریز و مس سونگون در سالن شهید پورشریفی تبریز به مصاف هم خواهند رفت، این بازی در حالی برگزار خواهد شد که مس سونگون به عنوان پدیده رقابت های فصل گذشته و نیز یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در رقابت های این فصل می باشد و در سمت مقابل نیز دبیری قرار دارد که با کسب دو برد مقتدرانه در دو هفته گذشته، توانسته خود را یکی از قدرتمند ترین تیم های حاضر در رقابت های این فصل معرفی کند.

مس سونگون ورزقان در هفته اول رقابت ها برابر شاگردان وحید شمسایی در تیم قدرتمند تاسیسات دریایی قرار گرفتند که به دلیل تجربه ی بالای بازیکنان ملی پوش تیم میهمان، در هفته اول رقابت ها باخت ۳ بر یک را متحمل شدند. اما نارنجی پوشان آذربایجان موفق شدند در هفته دوم رقابت ها در یک بازی خارج از خانه مقابل فرش آرا با نتیجه ۵ بر ۲ به برتری رسیده و باخت هفته اول را تا حدودی جبران کنند.

در سمت دیگر میدان نیز تیم دبیری تبریز به عنوان یکی از با سابقه ها و افتخار آفرینان فوتسال آذربایجان قرار گرفته است که با دو پیروزی عالی در دو هفته اول رقابت های لیگ برتر، توانسته در صدر جدول رده بندی مسابقات قرار گیرد. شهروند ساری اولین حریف دبیری در فصل جدید رقابت ها بود که در خانه خود مقابل این تیم با نتیجه ۵ بر یک مغلوب شد. در هفته دوم نیز سرخپوشان آذربایجان در خانه مقابل فردوسی مشهد قرار گرفتند و با کسب یک پیروزی مقتدرانه دیگر با حساب ۷ بر ۲ صدر نشینی را از آن خود کردند.

2772091-4053395

علیرضا صمیمی دروازه‌بان مس سونگون در خصوص این دیدار گفته است: این هفته باید به مصاف تیم دبیری برویم که تیم خوبی تشکیل داده و برای قهرمانی می‌جنگد و شخصیت تیمی بالایی دارد. دبیری در دو دیدار گذشته خود به پیروزی دست‌یافته و از شرایط خوبی برخوردار است. با این‌ وجود برای کسب نتیجه مناسب در این دیدار امیدواریم. دربی تبریز بین این دو تیم چیزی فراتر از یک دیدار معمولی است و هر ۲ تیم انگیزه زیادی برای این دیدار دارند و این دیدار از حساسیت‌های ویژه‌ای برخوردار است.

فرهاد فخیم، یکی از محبوبترین فوتسالیست های تبریز هم در خصوص دربی روز جمعه اظهار کرده است: بازی سخت و مهمی را در پیش داریم که نبودن اصغری مقدم نیز شرایط را برای تیم ما سخت خواهد کرد ولی ما برای کسب پیروزی به میدان خواهیم رفت. تیم ما از انگیزه بالای برخوردار است و برای هر دیدار نیز برنامه خاص و منظمی دارد که در بازی‌های بعد نیز با برنامه جلو خواهیم رفت تا نتیجه خوبی را کسب کنیم. اخراج اصغری مقدم در بازی گذشته شرایط را برای تیم ما در مقابل مس سخت خواهد کرد ولی با وجود بازیکنان خوبی که داریم می‌توانیم با آنها جای اصغری مقدم را پر کنند و بازی خوبی را نمایش بدهند. بازی دربی همیشه سخت و مهم بوده و است ولی نباید بیش از اندازه به آن بازی فکر کنیم و مثل دیگر بازی‌ها با تمرکز بالا برای کسب نتیجه برد به میدان خواهیم رفت. ما در دو بازی خود نمایش خوب و قابل قبولی داشتیم و نتایج خوبی را هم‌کسب کرده‌ایم و تلاش خواهیم کرد با ادامه این روند خوب در انتهای فصل جایگاه خوبی را داشته باشیم و نیم‌نگاهی هم به قهرمانی داشته باشیم. حضور هواداران در بازی گذشته در پیروزی ما بسیار تأثیرگذار بود و امیدوارم در مقابل مس سونگون هم با حمایت آنها بتوانیم یک پیروزی دیگر را بدست آوریم ولی کار سختی را در پیش خواهیم داشت.

قضاوت این دیدار بر عهده وحید عرض‌پیما،  سیدحسن موسوی، فردین مبارکی و یوسف افضلی خواهد بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :