سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: دربی والیبال آذربایجان در لیگ برتر کشور همواره جذاب و دیدنی بوده است و امید می رود دیدار عصر روز یکشنبه مقابل شهرداری ارومیه نیز بازی تماشاگر پسندی باشد.

به گزارش تبریزمن، «عادل بناکار» عصر روز شنبه پیش از دیدار تیمش مقابل تیم شهرداری ارومیه از هفته بیستم رقابت های لیگ برتر کشور در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: تیم شهرداری ارومیه از نظر مهره و تعداد بازیکنان ملی پوش برتر از تیم شهرداری تبریز است، ولی این امر دلیل بر بی انگیزگی و رها کردن بازی از طرف تیم ما نیست.

وی اظهار کرد: تیم شهرداری ارومیه برای قرار گرفتن در جمع هشت تیم برتر و رسیدن به مرحله پلی آف نیاز به پیروزی در دو دیدار آینده خود از سه دیدار باقی مانده دارد.

وی اظهار کرد: اگر بتوانیم به عنوان تیم چهارم یا پنجم به مرحله پلی آف صعود کنیم بازی های راحت تری در پیش خواهیم داشت.

بناکار گفت: امید داریم صرف نظر از نتیجه، شاهد دیداری جوانمردانه و تماشاگر پسند از بازیکنان هر دو تیم آذربایجانی باشیم تا هواداران حاضر در سالن به دور از هرگونه حاشیه و تنشی، از دیدن این بازی لذت ببرند.

وی ادامه داد: تیم شهرداری تبریز پس از سه هفته باخت متوالی، موفق شد بازی هفته گذشته خود برابر تیم قدرتمند بازرگانی جواهری گنبد را با پیروزی پشت سر بگذارد و این امر از نظر روانی تاثیر مثبتی بر روحیه بازیکنان داشته است.

به نقل از ایرنا، تیم والیبال شهرداری ارومیه در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور جام ۲۰۰ والیبالیست شهید از ساعت ۱۷ عصر روز یکشنبه (۱۱ بهمن ماه) در سالن شهید اقدمی تبریز میهمان تیم والیبال شهرداری این شهر است.

نظارت این دیدار را محمدحسین شفقی بر عهده دارد و حمید راهجردیان با کمک داود نافعی قضاوت این مسابقه را بر عهده خواهد داشت.

تیم شهرداری تبریز با ۳۰ امتیاز از ۱۰ برد در رتبه ششم است و شهرداری ارومیه با ۱۵ برد و ۴۶ امتیاز در رتبه سوم جدول قرار دارد.

دیدار دور رفت ۳ بر یک به سود شهرداری ارومیه به پایان رسیده است.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :