به گزارش تبریزمن، جدال حساس نفت و تراکتور در حالی با یک گل به پایان رسید که اگر درخشش دروازه‌بان‌های دو تیم نبود، گل‌های بیشتری می‌دیدیم.

وحید شیخ‌ویسی و محمدرضا اخباری در چارچوب دروازه نفت و تراکتور روز خوبی را سپری کردند تا جایی که با واکنش‌های دیدنی خود نقش بسزایی در سرنوشت این بازی داشتند.

محمدرضا اخباری در اواسط نیمه اول در موقعیتی تک به تک با آلویز نونگ مهاجم کامرونی نفت به زیبایی ضربه او را دفع کرد تا بعد از این صحنه بازیکنان تراکتور به خود آمده و توپ و میدان را در اختیار بگیرد.

این سنگربان ملی پوش و آینده دار تراکتور در نیمه دوم نیز چند تک به تک و موقعیت خطرناک را نیز از مهاجمان نفت تهران گرفت تا تیمش بتواند پیروز میدان شده و کلین شیت دیگری برایش ثبت شد.

در آن سوی میدان وحید شیخ ویسی هم درون دروازه نفت درخشش خوبی از خود نشان داد گرچه در آخرین لحظات دیگر نتوانست ضربه مهارنشدنی سعید آقایی را کنترل کند.

شیخ‌ویسی در دقایق پایانی و لحظاتی که تراکتور در محوطه جریمه نفت خیمه زده بود، بارها حملات این تیم را دفع کرد تا تیمش با اختلاف بیشتری به رختکن نرود و امیدوار باشد در نیمه دوم شکست را جبران کند. در نیمه دوم نیز با توجه به صحبت های کادر فنی در رختکن عملکرد بهتری داشتند و خط دفاعی با هماهنگی که داشت اشتباهاتش کاهش یافت و این سنگربان نیز توانست یک نیمه دروازه خود را بسته نگاه دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :