هفته هفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با برتری گسترش فولاد تبریز در خانه استقلال اهواز به اتمام رسید.

 به گزارش تبریزمن، در آخرین دیدار هفته هفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور تیم‌های استقلال اهواز و گسترش فولاد تبریز از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (شنبه) در ورزشگاه تختی اهواز به مصاف هم رفتند که جدال آنها به برتری ۲ بر صفر میهمان تبریزی انجامید.

گل‌های این بازی توسط محمد ابراهیمی در دقیقه ۸۳ و مهدی کیانی در دقیقه ۴+۹۰ به ثمر رسید.

البته محمد اسماعیل نظری در دقیقه ۲۳ یک پنالتی را برای استقلال اهواز از دست داد.

استقلال اهواز بعد از کسب پیروزی در دیدار اول خود در شهر اهواز در سایر مسابقات خود که میزبان بود عملکرد خوبی نداشت. این تیم مقابل استقلال تهران هم در اهواز متحمل شکست شده بود.

استقلال با همان پنج امتیاز در رده چهاردهم جدول باقی ماند. گسترش فولاد تبریز با این پیروزی ۸ امتیازی شد و از رده نهم به جایگاه هفتم جدول صعود کرد.

در روز های اخیر نشریات پایتخت از حضور قلعه نوعی بر روی گسترش فولاد خبر داده بودند که با توجه به پیروزی دو بر صفر و درخشش شاگردان کمالوند، می توان گفت این امر فعلا منتفی شد.

استقلال اهواز:
پرویز کریمی، محسن حمیدی، محمداسماعیل نظری، مرتضی منصوری(میلاد پاک پرور ۸۵)، مبین میردورقی، میلاد جعفری، علی بیگدلی، آرمین میردورقی(هله چی۵۶)، مهدی اسلامی، رضا بهمیی(حمزه خضیراوی ۷۷) و حسین بهرامی
سرمربی: سیاوش بختیاری زاده

گسترش فولاد:
گئورگی گئورگی اف، امید نظامی پور، مگنو باتیستا، مهدی کیانی، مرتضی اسدی، محمد ابراهیمی، محمد نصرتی، داریوش شجاعیان(ترشیز ۹۲)، مصطفی اکرامی، سعید دقیقی(سید محسن حسینی ۵۷) و امیرحسین کریمی(علیرضا لطیفی ۶۴)
سرمربی: فراز کمالوند


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :