رئیس حوزه هنری استان آذربایجان شرقی از درخشش هنرمندان حوزه هنری استان در دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب و سیزدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره خبر داد.

به گزارش تبریزمن، حسن میلانی اظهار داشت: در در دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه‌های آب که در استان اصفهان برگزار شد، جایزه بهترین تصویربرداری به «یاشار دادبخش» از استان آذربایجان‌شرقی برای تصویربرداری فیلم داستانی «اینام» اهدا شده است.

وی خاطرنشان کرد: در جشنواره فوق جایزه بهترین کارگردانی نیز به آقای علیرضا سلمان پور برای فیلم داستانی «کوزمک» اهدا شده است.

میلانی در ادامه به درخشش داستان نویسان و شاعران حوزه هنری آذربایجان‌شرقی در سیزدهمین جشنواره شعر وداستان جوان سوره اشاره کرد و گفت: با اتمام داوری بخش داستان کوتاه بزرگسال سیزدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره، مجید راستی با دو اثر  «ختمی‌های ننه فاطمه» و «پنج وروجک» به این بخش راه یافته است.

وی اظهار داشت: با اتمام داوری بخش شعر کلاسیک سیزدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره سه اثر مربع ترکیبی تقدیم به حضرت زینب، مربعی تقدیم به سرداران شهید کشورم در روزهای آتش و خون و مربع ترکیبی تقدیم به عموی قافله از محمد شکری‌فرد به بخش شعر کلاسیک جشنواره و نیز در بخش شعر نو ( نیمایی- آزاد) اثر «خاک» شهریار شفیعی از هنرمندان حوزه هنری استان به بخش شعر نو جشنواره فوق راه یافته است.

 سیزدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره ۲۸ و ۲۹ اردیبهشت سال‌جاری در استان قزوین برگزار می‌شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :