وی در شکایت خود از هیئت منصفه و دادگاه درخواست غرامت ۷۵ هزار دلاری کرده و گفته شرکت ایتالیایی فراری با رد درخواستش باعث خجالت و شرمندگی وی شده است.

به گزارش تبریزمن، این یک حقیقت بزرگ است که اکثر ما در خصوص ابرخودروها یا اتومبیل‌های منحصربه‌فرد اخبار و مطالب زیادی می‌شنویم. بسیاری از ابرخودروها از نظر قدرت و ساختار و البته قیمتعجیب و غریب به نظر می‌رسند. لافراری “آپرتا” یکی از خودروهای عجیبی است که حرف و حدیث‌ها پیرامون آن زیاد است.

پرستون هن یک کارآفرین آمریکایی و راننده سابق مسابقات سرعت که یکی از کلکسیونرهای خودرو در دنیا به حساب می‌آید از تمام راه‌های ممکن تلاش کرده تا این پرنس اسب‌های فراری را خریداری کند. او حتی یک بار یک چک ۱ میلیون دلاری را در وجه سرجیو مارچیونه به همراه یک نامه به “مارانلو” (شهر مقر کارخانه فراری) فرستاده است. این کلکسیونر در نامه خود علاقه‌اش به آپرتا را شرح داده است.

اگر این خودرو را نمی‌فروشید پس غرامت دهی

اما در کمال شگفتی چک آقای هن با نامه دیگری به وی بازگردانده شده است. در این نامه ذکر شده که تمام نمونه‌های موجود پیش فروش شده‌اند. این مسئله راننده اسبق مسابقات سرعت را عصبانی کرده و باعث شده تا از شرکت فراری شکایت کند. وی در شکایت خود از هیئت منصفه و دادگاه درخواست غرامت ۷۵ هزار دلاری کرده است. او تاکید کرده شرکت ایتالیایی فراری با رد درخواستش باعث خجالت و شرمندگی وی شده است.

وی در شکاویه خود اعلام کرده که شرکت فراری “پترسون هن” را واجد شرایط برای فروش لافراری اسپایدر نمی‌داند که این مسئله به اعتبار شخصی وی لطمه وارد کرده و او را مضحکه خاص و عام می‌کند. این حرکت باعث بی‌اعتباری و بی‌احترامی وی در حوزه‌های شغل، سرگرمی، تجارت و کسب و کار در میان دوستان، همکاران و طرفداران او شده است.

پترسون هن از سال ۱۹۶۰ ابرخودروهای فراری را که شامل مدل‌های F40، F50t، انزو، لافراری، مدل ۴۵۸ اسپشیال، ۲۸۵ GTB را خریداری کرده است. این کلکسیونرهمچنین مدل دیتونا اسپایدر، MC12 مازراتی و یکی از خودروهای فرمول ۱ شوماخر را در مجموعه خود دارد.

اگر هن برنده این جدال در دادگاه باشد، رویه و راه عجیب و غریب جدیدی را برای دیگر دوستداران و کلکسیونرهای خودرو باز کرده تا از این موضوع استفاده یا سوء استفاده کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :