به گزارش تبریزمن، با توجه به اینکه بازی دو تیم تراکتورسازی و نفت تهران، از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز آغاز خواهد شد، از صبح امروز هواداران دسته دسته در حال ورود به ورزشگاه هستند.این مسابقه که میتواند حساس ترین و مهم ترین بازی لیگ برتر فصل جاری لقب بگیرد تا بدان حد برای هواداران پرشور تراکتورسازی مهم بوده که با وجود برگزاری بازی در عصر روز جمعه از ساعات اولیه صبح خود را از شهرهای مختلف به ورزشگاه یادگام امام تبریز رسانده اند.

IMG_۲۰۱۵۰۵۱۵_۰۹۴۲۰۹

در ادامه حواشی گزارش شده ازسوی خبرنگار اعزامی تبریزمن به ورزشگاه را میخوانید:

* هوادارانی که از شهرهای تهران، کرج، زنجان، اردبیل، ارومیه و سایر شهرهای دیگر به سمت تبریز حرکت کرده بودند، صبح امروز به استادیوم یادگار امام رسیدند.

 

* تعداد زیادی از هواداران شهرستانی، با اتوبوس خود را به این بازی رسانده اند و امروز جاده های منتهی به تبریز با اتوبوس هایی که پرچم های تراکتور را حمل میکنند قرمز شده اند.

*  بلیط فروشی که گفته می شد از ساعت ۱۲ شروع خواهد شد، به دلیل حضور پرتعداد هواداران از ساعت ۱۱ آغاز شده و درهای استادیوم هم از همان زمان باز شده تا هواداران وارد ورزشگاه شوند.

* با توجه به بازشدن درهای استادیوم زودتر از موعد اعلام شده و ازدحام هواداران در ساعات اولیه، ناهماهنگی هایی در بلیط فروشی و گیت های ورودی ورزشگاه به چشم میخورد.

*ساعاتی قبل ورزش باد شدید و بارش پراکنده باران در استادیوم شروع شده بود که هم اکنون هوای استادیوم بهتر شده و بارش پراکنده باران نیز کم شده است.

منتظر گزارش های بعدی ما باشید….

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :