فراز کمالوند پس از تساوی یک بر یک تیم‌های تراکتورسازی و گسترش فولاد در دربی تبریز، اظهار داشت: از بازی راضی نیستم چون تراکتوری‌ها نتوانستند موقعیت گلزنی روی دروازه ما ایجاد کنند اما توانستند گل تساوی را بزنند.

وی ادامه داد: دروازه‌بان تیم ما ۲ بازی است که زحمات تیم را به باد می‌دهد و امروز هم گل بدی خورد، با فوتبالی که امروز ارائه شد مستحق ۳ امتیاز بودیم، البته در این فوتبال هر کسی داد و بیداد کند و هر تیمی که هوادار داشته باشد می‌‌تواند حقش را از داور بگیرد.

کمالوند با تاکید بر اینکه داور بازی نیز امروز خوب قضاوت نکرد، افزود: داور امروز پنالتی حتمی ما را نگرفت و چون ما نفوذ نداریم و تماشاگران زیادی هم نداریم برای همین حق ما را ضایع می کنند.

سرمربی گسترش فولاد تبریز با اشاره به اینکه تراکتورسازی امروز موقعیت گلی نداشت، گفت: ما باید امروز برنده می شدیم ولی یک سری اشتباهات باعث شد تا به جای سه امتیاز فقط یک امتیاز بگیریم.

وی سپس با اشاره به رفتن مهدی کیانی به تراکتورسازی گفت: ما بهترین بازیکنان تیممان را به تراکتورسازی می دهیم چون با آنها تعمال داریم ولی انتظار هم داریم که تماشاگران و مردم تبریز و استان از گسترش فولاد نیز حمایت کنند.

کمالوند تصریح کرد: ما قبلا مشکلمان فقط در جلوی زمین بود اما الان مشکلمان در عقب زمین و دروازه هم هست. دو بازی است که گل های دوزاری می خوریم. هیچ وقت لازم ندیدم که بازی را عقب بیاورم و دفاع کنم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :