دیدار دو تیم گسترش فولاد تبریز و پیکان تهران که با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید حاشیه های جالبی همچون درگیری شدید لفظی دو بازیکن باتجربه پیکان داشت.

به گزارش تبریزمن، دومین روز از هفته نخست شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال کشورمان درحالی از ساعت ۱۸:۱۵ با بازی دو تیم گسترش فولاد تبریز و پیکان تهران در ورزشگاه اختصاصی تیم تبریزی آغاز شد که این دیدار در پایان با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

قضاوت این بازی برعهده پیام حیدری و کمک های علی میرزابیگی، علی‌اکبر عظیم ‌پور و حسین ترابیان بود. این دیدار حاشیه های جالبی داشت که در ادامه می خوانید:

* نزدیک ۳۰۰ هوادار گسترش فولاد در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز شاهد برگزاری این دیدار بودند.

* هوای تبریز نسبتا به روزهای گذشته خنک تر شده بود و نسیم ملایمی در حال وزیدن بود.

* به مناسبت هفته اهدای خون لوح یادبودی در ورزشگاه نصب شده بود که قبل از آغاز بازی این لوح توسط بازیکنان امضا شد.

* محمد نصرتی بازیکن باتجربه تیم گسترش فولاد که به تاگی از بند مصدومیت رها شده در ورزشگاه حضور پیدا کرد و در جایگاه خبرنگاران مستقر شد.

* احمدی دروازه بان پیکان و جلالی سرمربی این تیم توسط باشگاه تبریزی و مسئولان هیئت فوتبال استان تجلیل شدند.

* جلالی سرمربی سفیدپوشان پیکان در این مسابقه محروم بود و از سکوها بازی را نظاره می کرد.

* در آغاز بازی تمام عکاسان به تصور اینکه تیم تبریزی زودتر به گل می رسد، پشت دروازه تیم پیکان ایستاده بودند.

* بازیکنان گران قیمت و مشهور تیم گسترش فولاد در بازی امروز چندان پرفروغ نبودند.

* اندک هواداران تیم تبریزی به شدت کمالوند سرمربی گسترش فولاد را که در تبریز از محبوبیت خاصی برخوردار است، به شدت تشویق کردند.

*  در دقایق پایانی نیمه اول امیرحسین صادقی و رحمان احمدی دو بازیکن باتجربه تیم پیکان به شدت با هم درگیری لفظی پیدا کردند که با وساطت بازیکنان دیگر پیکان این موضوع ختم به خیر شد.

* در این مسابقه پنج بازیکن دو تیم کارت زرد از داور گرفتند. شیری، یزدانی و هایراپتیان از پیکان و شجاعیان و خلعتبری از گسترش فولاد کارت زرد گرفتند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :