باشگاه تراکتورسازی بعد از حضور سردار آجرلو این روزها توانسته است با خریدهای جنجالی خود در بازار نقل و انتقالات لیگ برتر بر خلاف فصل پیش پر سرو صدا ظاهر شود.

تبریزمن، سرویس ورزشی: در این میان پیشنهاد قرمز شدن صندلی سکوهای استادیوم یادگار امام تبریز بحث های زیادی را به میان آورده است که همین موضوع باعث شده است، طرفداران تیم ماشین سازی تبریز نسبت به این موضوع واکنش نشان دهند.

متاسفانه در روزهای اخیر شاهد صحنه های نه چندان جالب در فوتبال آذربایجان هستیم، صحنه هایی که مدت ها بود به فراموشی سپرده شده بود.

حال میبینیم رفاقتی که با شعار آذربایجان تیملری فرق المز رهلری ایجاد شده بود، رفته رفته در حال تبدیل به رقابت است.

در روزهای اخیر برخی از هواداران دو تیم ماشین سازی و تراکتورسازی در فضای مجازی درگیری های لفظی پیدا کرده اند که این زیبنده فوتبال آذربایجان نیست.

نکته جالب این موضوع رضایت نامه سامان نریمان جهان و پیوستن گزینه های مدنظر ماشین سازی به تراکتورسازی است که احتمال می رود با ادامه این روند دیگر شاهد سردادن شعار آذربایجان تیملری فرق المز رهلری در استادیوم یادگار امام تبریز نباشیم.

باید این را نیز خاطرنشان کرد، هواداران دیگر تیم های لیگ برتری بخصوص استقلال و پرسپولیس از این موضوع خشنود شده و از حاشیه رفتن تیم های آذربایجانی نهایت استفاده را می کنند.

حال با این تفاسیر بهتر است مسئولان این سه باشگاه با برگزاری جلساتی مشکلات بوجود آمده را رفع کرده و هواداران تیمشان را به آرامش و اتحاد همیشگی دعوت کنند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :