پتروشیمی تبریز در جشنواره بزرگ بنیاد اروپایی ، جایزه نوبل و اعتبارنامه مدیریت دریافت کرده و به عنوان واحد نمونه تحقیق و توسعه انتخاب شد. 

به گزارش تبریزمن، جایزه نوبل مدیریت همه ساله به رهبران و مدیرانی که توانسته‌اند نقش موثری را در کسب وکار ایفا کنند، اهداء می‌شود و بنیاد اروپایی توسعه مدیریت در ایران و در سال جاری برای نخستین بار به طور اختصاصی به اهداء این جایزه در کشور اقدام کرد.

کمیته ارزیابی بر اساس اعلام سازمان مدیریت صنعتی از میان ۱۰۰ شرکت برتر کشور در سال ۱۳۹۴ پتروشیمی تبریز را برای دریافت این جایزه انتخاب و معرفی کرد.

گفتنی است پتروشیمی تبریز از شهریور ۱۳۹۴ توانست با مدیریت صحیح و گذراز زیان انباشته دو دهه گذشته و عبور از بحران به سود دهی برسد.

همچنین از سویی دیگر در همایش روز ملی صنعت و معدن ، پتروشیمی تبریز به عنوان واحد نمونه تحقیق و توسعه در سال ۱۳۹۵ انتخاب شد و با اهداء تندیس ویژه ، از مدیریت این شرکت تجلیل به عمل آمد.

لازم به ذکر است،  افزایش تولید ملی و بهبود کیفیت آن که با نامگذاری سال‌های گذشته  تحت عناوین اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری  دست اندرکاران اقتصادی را به منظور تحقق آن برای  شکوفایی اققتصاد و پیشرفت کشور به چالش کشانده است. پژوهشگران متخصص صنایع را نیز در راستای دستیابی به تولیدات کیفی براساس فناوری‌های نوین جهانی بر آن داشته است تا با تولید باکیفییت علاوه بر پاسخگویی به نیازهای کشور بازرگانان نیز در صادرات فراورده‌های داخلی، بازارهای خارجی رانیز تحت سلطه خود در آورند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :