مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین گفت: وظیفه و رسالت اصلی روحانیان در برهه کنونی تقویت مبانی انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف است.

به گزارش تبریزمن، حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی روز شنبه در همایش روحانیان شاغل در نیروهای مسلح آذربایجان شرقی، با هشدار به اینکه نباید در بین مردم نگاه جغرافیایی، ملی و منطقه ای را تحریک کرد، افزود: روحانیان نباید منادی جناح بازی های سیاسی باشند بلکه باید در برابر جریاناتی همچون شیرازی ها با استفاده از بیانات امام راحل و مقام معظم رهبری بایستند.

وی با بازخوانی سخنان امام خمینی(ره) در صحیفه نور، گفت: امام راحل وظیفه ای که برای روحانیان مشخص کردند قدرت بصیرتی است تا مردم با آگاهی به مسایل، اسلام ناب را از اسلام آمریکایی به خوبی تشخیص بدهند.

تویسرکانی، ستیز با سرمایه داری، حشر و نشر با فقرا و تقوا را روح اصلی انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار کرد: متاسفانه در جامعه کنونی می خواهند کشور انقلابی را تبدیل به کشور عادی کرده و ادبیات انقلابی را از مردم بگیرند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین، اخلاص را رمز اصلی موفقیت امام راحل در مراحل مختلف تاریح انقلاب خواند و گفت: امام خمینی (ره) در اخلاص بی نظیر بود و برای غیر خدا ارزشی قائل نبود.

تویسرکانی اضافه کرد: اگر بخواهیم راه امام خمینی (ره) را ادامه دهیم، راه ایشان همان مسیری است که رهبری با صلابت و معرفت با پشتیبانی ملت ادامه می دهند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :