به گزارش تبریزمن، آیت‌الله محسن مجتهد شبستری ظهر امروز در مراسم دیدار عمومی رئیس‌جمهور با مردم آذربایجان در قالب هفدهمین سفر کاروان تدبیر و امید، ‌اظهار داشت: همانگونه که مستحضرید مردم این دیار به غیرت و دینداری معروف هستند و رسالت دینی خود را در دفاع از کیان اسلامی انجام داده‌اند.

وی افزود: در زمانی که این خطه به مدت یک‌سال در تصرف کشور همسایه بود، مردم این استان توطئه تجزیه را خنثی کردند و در جریان انقلاب اسلامی نیز نقش مهمی در قیام ۲۹ بهمن برعهده داشتند.

امام جمعه تبریز گفت: امیدواریم مشکلات اقتصادی و فرهنگی و معضل اشتغال و نیز مشکلات استان با همدلی و همزبانی حل شود. مردم با آمدن خود نشان دادند که همواره پشتیبان نظام و انقلاب هستند.

آیت‌الله مجتهد‌شبستری با قدردانی از خدمات دولت خاطرنشان کرد: تلاش در زمینه بهداشتی و سلامتی مردم ارزشمند و سبب تقدیر است، در زمینه مذاکرات هسته‌ای نیز امیدواریم توفیق و سربلندی نصیب کشور شود.

امام جمعه تبریز با اشاره به مشکلات مردم و خواسته‌های آنان یادآور شد: یکی از موضوعات مهم مورد توجه دریاچه ارومیه است که در ابتدای کار در دولت مطرح شد و مقدمات کار توسط برخی مسئولان انجام شده ولی با توجه به اهمیت موضوع ضرورت دارد تا تصمیم‌گیری جدی شود.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی با اشاره به حوادث اخیر دیدار تیم تراکتور‌سازی تبریز گفت: اتفاقاتی رخ داد و سبب دلخوری مردم شد؛ هرچند که استاندار آذربایجان شرقی در این مورد کارهایی انجام داده‌اند و شما نیز دستوراتی در این زمینه داده‌اید که باید قدردانی نسبت به آن‌ها صورت گیرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :