به گزارش تبریزمن، “بهزاد زادعلی اصغر” کاپیتان تیم ملی ۵ نفره نابینایان کشور که عنوان آقای گلی بازیهای آسیای را در کارنامه خود دارد اولین مهمان برنامه این هفته موج فوتبال بود. این ملی پوش آذربایجانیوی از نبود بازیهای تدارکاتی برای حضور در مسابقات پیش رو گلایه کرد و گفت: رقبای ما با ۵ یا ۶ بازی تدارکاتی آماده کسب سهمیه بزیهای پارا المپیک ریو هستند ولی ما بخاطر مشکلات مالی وجبوریم فقط داخل کشور در اردوهای تیم ملی حضور یابیم.

دارنده مدال طلای بازیهای پاراآسیایی ۲۰۱۴ در مورد مشکلات ورزشکاران استان گفت: این روزها مشکلات زیادی برای ما ورزشکاران حرفه ای وجود دارد که نتیجه اش همچنین جدایی یکی از شیرجه روهای استان از تبریز و حضور در دیگر استان های کشور می باشد، سجاد هاشمی دونده المپیکی آذربایجان هم که یک سالی میشود که در رج حضور داردو با نام استان البرز در مسابقات قهرمانی کشور میدود.

آقای گل جام جهانی فوتبال ۵ نفره در ادامه گفت:متاسفانه نام تیم ملی برای مسئولین استانی عادی شده است، نیاز میبینم بگویم که ما به عنوان ملی پوش و قهرمان بازیهای آسیایی بعد از بازگشت از مسابقات و کسب جام ز سوی هیچ کسی توجه خاصی نسبت به خود ندیده ایم و تا کنون هیچگونه ارزشی و توجهی به ما نشده است.

وی ادامه داد: بعد از کسب مدال طلای بازیهای پاراآسیایی از سوی مسئولین محترم از ما فقط یک استقبال عادی شده است. متأسفانه در ماه های گذشته در دو سه برنامه ای که تجلیل از ورزشکاران در نظر گرفته شده بود، ما را دعوت نکرده اند. تنها تجلیلی هم که از ما شد واقعا قابل بیان نیست. در استان ما پاداش ها هیچ وقت خوب نبودند درحالیکه در این دیار افراد بزرگی همچون دکتر دبیری ها و حاج آقا زنوزی ها هستند  ولی به غیر از این دوستان بقیه افراد هیچ وقت کمکی به ما نکرده اند و تجلیلی هم از ما نمیشود.

زادعلی افزود: به ملی پوش مشهدی زمین مسکونی و چندین سکه میدهند در حالیکه در استان ما برای قهرمانی در آسیا تنها یک سکه تعلق می گیرد، انگار بین ورزشکاران عادی و معلول تفاوت قائل میشوند.

کاپیتان تیم ملی ۵ نفره کشورمان اظهار داشت: از آقای اسبقیان گله مند هستم. چرا که انگار معلولین از چشم ایشان افتاده اند و هیچ توجهی نمیکنند. قبلا هم در این برنامه از ورزش و جوانان استان گلایه کردم و نتیجه ی برعکسی دیدم، احساس میکنم لج و لجبازی را پیش گرفته اند و هیچ توجهی به ما ندارند.

وی بیان کرد: آقای اسبقیان در کره جنوبی با ما حضور داشتند و در بازی آخر ما آنجا بودند که به آقای مظلومی رئیس فدراسیون ما قول دادند که زمین چمن اختصاصی برای فوتبال نابینایان در نظر بگیرند ولی متاسفانه هیچ وقت زمینی برای ما اختصاص نیافت.

پور رضوی نیز در مورد حضور تیمی از استان در لیگ برتر گفت: متاسفانه تیمی از استان در لیگ برتر نداریم. ما از تیم های سایر شهرها بازی میکنیم و برای سهیمه پارا المپیک ریو تلاش میکنیم و میخواهیم از ما حمایت شود تا برای وطنمان افتخار آفرینی کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :