مسئولان تیم فوتبال فولاد خوزستان از سازمان لیگ درخواست کردند مجوز بازی محمدرضا خانزاده را صادر کند.

به گزارش تبریزمن، بدنبال صدور حکم تعلیق سه ماه از محرومیت محمدرضا خانزاده، مسئولان تیم فولاد خوزستان از سازمان لیگ درخواست کردند تا کارت بازی این بازیکن را برای حضور در دیدار مقابل تراکتورسازی صادر کنند.

سازمان لیگ هم به فولادی ها اعلام کرده ابتدا باید حکم کمیته استیناف بصورت کتبی به این سازمان ابلاغ شود تا مطابق با مفاد این حکم نسبت به صدور مجوز بازی خانزاده اقدام کند.

محمدرضا خانزاده و امیرحسین فشنگچی بدلیل شرکت در مراسم تشییع هادی نوروزی در تمرین روز جمعه فولاد غیبت داشتند ولی قرار است که از امروز به تمرینات اضافه شوند.

بدون شک امکان حضور خانزاده برابر تراکتورسازی می تواند هم از نظر فنی و هم از نظر روحی برای فولادی ها مفید واقع شود و کار را برای سرخپوشان فوتبال آذربایجان سخت تر کند. حال باید منتظر ماند و دید که چه تصمیمی در خصوص این بازیکن گرفته شده و نتیجه آن چه خواهد شد؟

در حالی که تراکتورسازی خود با مشکلات بحران بازیکن دست و پنجه نرم می کند و معلوم نیست بازیکنانی چون سعید آقایی، سامان نریمان جهان و یکی دو سرباز دیگر با پایان دوران خدمت خود، مدیران تراکتورسازی چه تدبیری برای جبران این کمبود ها خواهند دید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :