نشست خبری عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با خبرنگاران رسانه های گروهی استان آذربایجان شرقی امروز در محل بیمارستان بین المللی تبریز برگزار شد.

تبریزمن، سرویس شهری: صرف نظر از بعد خبری و ورزشی این مراسم، اظهارات شهرام دبیری در خصوص سوالات شیطنت آمیز چند خبرنگار که از وی درباره موضوع بازداشت چند تن از اعضای شورای شهر تبریز بسیار جالب بود.

رییس شورای شهر تبریز با ذکر این نکته که در تمام سازمان ها امکان وقوع تخلف وجود دارد گفت:انگشت اتهام به سوی برخی از اعضای شورا به این معنی نیست که در مجموعه شهرداری یا شورای شهر فساد یا زد و بند وجود دارد.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران حاضر در مراسم که درباره شفاف سازی عناوینی همچون الف.ح و الف.خ در لیست بازداشتی های اخیر واکنش نشان داد و افزود:باید در کمال آرامش اجازه دهیم نهادهای نظارتی به تحقیقات خود پرداخته و پرونده ای شسته و رفته به مراجع قضایی ارسال گردد.

nejati (18 of 18)
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال کشورمان با تاکید بر اینکه همیشه سعی شده تا از تخلفات جلوگیری به عمل آید اضافه کرد:نباید با آبروی افراد بازی کرد، زیرا در دین اسلام حفظ آبروی افراد بسیار عزیز شمرده شده است لذا باید تا زمانی که حکم نهایی آنان صادر نشده صبر کرد و منتظر برخورد قانونی ماند!

دبیری تصریح کرد:کسی که مرتکب هر گونه تخلف شده است باید در برابر قانون پاسخگو باشد، اما اکنون یک نفر را مورد بازخواست قرار داده اند، ما که قاضی نیستیم، بنابراین نباید در این خصوص پیش داوری نمود.

وی در پایان اظهارات خود، اعضای شورای شهر تبریز را افرادی پاک و متدین دانست و گفت:به هر حال اگر هم تخلفی صورت گرفته باید پس از اثبات از سوی مراجع قضایی پیگیری شود و ایجاد شایعات و اظهارنظرهای غیرکارشناسی آفت جامعه بوده و به ضرر حیثیت شهرمان است.

به راستی چرا برخی از همکاران رسانه ای قبل از صحت و سقم یک موضوع، به اطلاع رسانی ناشیانه پرداخته و میدان را برای فرصت طلبان هموار می سازند؟

باید فضای مسموم کنونی در خصوص اظهارنظرهای مغرضانه برخی ها درباره موضوعات روز خاتمه یابد زیرا ممکن است این آفت روزی هم به سراغ من و شما بیاید!!


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :