به گزارش تبریزمن، محمد ایران‌پوریان در مورد پیروزی مقابل صبا و صعود گفت: طبق قولی که داده بودیم هفته به هفته بهتر بازی می‌کنیم و امیدوارکننده تر ظاهر می‌ شویم. در این بازی نمایش قابل قبولی داشتیم. در نیمه اول موقعیت های زیادی داشتیم که اگر دقتمان بیشتر بود می‌ توانستیم برنده به رختکن برویم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم همان روند را ادامه دادیم ولی برخلاف جریان بازی به گل نرسیدیم. سعید آقایی روز فوق العاده خوبش بود و همچنین اخباری خیلی عالی یک پنالتی سخت را گرفت.

ایران‌پوریان در مورد دیدار با سایپا در مرحله بعدی جام‌حذفی نظرش را اینگونه بیان کرد: خدا را شکر سال پیش توانستیم این تیم را در جام‌حذفی ببریم و نتیجه دلخواه را بگیریم. هدفمان قهرمانی در جام‌حذفی است و مهم نیست چه تیمی جلویمان قرار می‌ گیرد. ما پیش از فصل نیز با این تیم بازی داشتیم و واقعا سایپا تیم بزرگی است ما یک بازی بزرگ با این تیم داریم و باید کمترین اشتباه را انجام دهیم.

وی در مورد دیدار با پرسپولیس در هفته هفتم گفت: قطعا بازی سختی داریم. باید از شادی بازی با صبا بیرون بیاییم. البته در دیدار با پرسپولیس پوئن مثبتی به نام هوادار داریم که قوت قلب ما هستند و انرژی مضاعف می‌ دهند.

مدافع تراکتورسازی در خصوص این بازی اظهار داشت: تمرینات خوبی را سپری کرده ایم، امیدواریم بتوانیم با پیروزی در این مسابقه گام بلندی برای بالای جدول برداریم.

ایران‌پوریان در پایان افزود: از تمام تماشاگرانی که در بازی با صبا با حضورشان انرژی مضاعف به ما دادند، صمیمانه تشکر می‌کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :