به گزارش تبریزمن، معاون استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به سخنان شهردار تبریز در خصوص مشکلات مالی شهرداری تبریز گفت: از طرف استاندار آذربایجان‌شرقی قول می‌دهم که در ایجاد درآمدهای پایدار و شفاف شهری شهرداری را تنها نخواهیم گذاشت.

محمدصادق پورمهدی در آیین بهره‌برداری از پروژه تقاطع غیرهمسطح شهیدان پاشایی (وادی رحمت) اظهار داشت: پروژه‌ای که امروز به بهره‌برداری می‌رسد به انتظار ۳۴ ساله شهروندان تبریزی پایان می‌دهد و با افتتاح این پروژه مهم از این به بعد شاهد ‌ترافیک طولانی و تصادفات در اتوبان شهید کسایی و ورودی وادی‌رحمت تبریز نخواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه این پروژه با تاکید شهردار تبریز اجرایی شده است، افزود: اتمام این پروژه با همت شهرداری تبریز و همدلی و همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی محقق شد و در صورتی که این همدلی اتفاق نمی‌افتاد بهره‌برداری از این پروژه به این زودی‌ها میسر نمی‌شد.

معاون استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به سخنان شهردار تبریز در خصوص مشکلات مالی شهرداری تبریز گفت: از طرف استاندار آذربایجان‌شرقی قول می‌دهم که در ایجاد درآمدهای پایدار و شفاف شهری شهرداری را تنها نخواهیم گذاشت.

وی با اشاره به تجهیز کارگاه پروژه مهم میدان آذربایجان گفت: این پروژه کار خواهد شد و مدیریت استان هم از اجرای این پروژه حمایت می‌کند و اجرای پروژه‌های مطالعه شده، کیفی، علمی و فنی مشکلات شهروندان تبریز را قطعا حل خواهد کرد.

با حضور جمعی از مسئولان شهری و استانی بهره‌برداری از پروژه تقاطع غیرهمسطح وادی رحمت تبریز که به نام شهیدان پاشایی مزین شده است، آغاز شد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :