به گزارش تبریزمن، دکتر شهرام دبیری، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال کشور از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۲۶ فروردین با حضور در برنامه هر روز ورزش شبکه خبر، در خصوص نشستی که با حضور نماینده وزارت ورزش و جوانان در چند روز گذشته برگزار شد گفت: هیأت رئیسه اواخر سال گذشته جلسه ای را با حضور آقای محصص به عنوان مسئول کمیته فنی برگزار کرد. وی گزارشی در خصوص عملکرد سرمربی تیم ملی ارائه داد که در مجموع تأیید کردیم با این مربی پرتغالی ادامه دهیم و در هیأت رئیسه نیز تصویب شد که قرارداد وی تمدید شده و مقرر شد تا آقای کفاشیان با کی روش صحبت کرده و به یک توافق جامع برسند که همکاری ادامه پیدا کند.

 04_15_2015_20_21_36 

وی ادامه داد: همچنین کی روش جلسه ای با آقای دکتر اسدی داشت. دکتر اسدی در صحبت هایی که داشتند نگفتند مخالف حضور وی در تیم ملی هستند بلکه انتقاد هایی از عملکرد وی داشتند که ظاهرا کی روش ناراحت شده و احساس کرده است شاید وزارت ورزش مخالف ماندن وی می باشد.

04_15_2015_20_22_09

دبیری افزود: در جلسه ای که امسال برگزار شد مجدد این موضوع مطرح شد و درخواستی که کی روش داشت این بود که به صورت توافقی جدا شده و ادامه کار ندهد و مجموع دستمزد یک سال خود را نیز گرفته و ایران را ترک کند. اما در هیأت رئیسه با این موضوع مخالفت کرده و اعلام کردیم طبق قراردادی که دارد ادامه دهد. از طرف ما موضوع حل شده بود و همچنان حمایت های کامل را از وی خواهیم داشت.

04_15_2015_20_22_37

وی در خصوص انتقادات وارده مبنی بر اینکه کی روش در مدت چهار سال حضور خود در ایران، مربیان ایرانی ای تربیت نکرده همچنین نتایج ضعیفی نیز کسب کرده است اظهار داشت: هم اکنون در کادر فنی تیم ملی  ۴ نفر خارجی و ۶ نفر ایرانی در کنار کی روش حضور دارند. مارکار آقاجانیان، کریمی و منصوریان مربیانی هستند که با کی روش کار کرده اند و تجربیات زیادی کسب کرده اند. به دنبال این هستیم یک مربی خوب ایرانی دیگر در کنار کی روش حضور داشته باشد و بتواند تجربه خوبی کسب کند. در خصوص عدم نتیجه گیری که انتقاد ها را قبول ندارم چرا که تیم ملی در زمان حضور کی روش به جام جهانی صعود کرد و بازی های قابل قبولی انجام داد. همچنین در بازی های آسیایی نیز عملکرد خوبی داشتیم.

04_15_2015_20_23_08

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال کشور گفت: نتایج ما نتایج بدی نبود. کی روش مربی بزرگی هست و به نظر من تا به امروز چنین مربی بزرگ و حرفه ای در کشورمان نداشته ایم. کی روش در بازی های رسمی با جرأت زیادی که دارد از بازیکنان جوان استفاده می کند.

04_15_2015_20_21_54


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :