به گزارش تبریزمن، حسین کریمی مدیر کانون هواداری باشگاه تراکتورسازی، در آستانه بازی حساس سرخ پوشان با سایپا در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، در گفتگو با تبریزمن، در خصوص برنامه های کانون هواداری برای بازی فردا گفت: با توجه به اینکه در تهران و کرج، حداقل ۵ هزار هوادار داریم، و همچنین با توجه به دودستگی هواداران در تبریز، برنامه ای برای اعزام هواداران نداریم و تنها لیدر ها و مسئولین کانون به تهران خواهند رفت.

وی در خصوص منظور از دو دستگی هواداران تبریز افزود: هواداران در تهران یکپارچه هستند و به همین خاطر نیز با لیدر ها و هواداران در تهران هماهنگ شده و اطلاع رسانی کرده ایم که در این بازی حضور داشته و فقط تیم را تشویق کنند و به هیچ شخصی فحاشی نشود. منظور از دودستگی این است که تعدادی از هواداران موافق و عده ای مخالف مدیرعامل و سرمربی تیم هستند. و به همین دلیل نیز در جلسه هیئت امنا تصمیم گرفته شد که برای حضور هواداران از تبریز برنامه ای در نظر گرفته نشود.

مدیر کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی در خصوص برنامه این کانون برای هواداران حاضر در ورزشگاه اظهار داشت: برنامه خاصی نداریم، فقط از تیم حمایت خواهیم کرد،از تمام هواداران می خواهیم با حضور در استادیوم تراکتورسازی حمایت و تشویق کنند تا با پیروزی در این مسابقه و صعود به مرحله بعد، از کسب جام و سهمیه آسیا مطمئن شویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :